İşte 24 – 30 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

24 Ağustos, 25 Ağustos, 26 Ağustos, 27 Ağustos, 28 Ağustos, 29 Ağustos ve 30 Ağustos tarihlerinde burçları neler bekliyor?

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

KOÇ BURCU

Koç burç yorumları: Hayatın daha eğlenceli ve keyifli yönleri ile ilgilenebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönemde bazı girişimlerde bulunabilirler, çocuk sahibi olanlar ise çocuklarının hayatlarına ilişkin güzle gelişmeler yaşayabilirler.

İş ve çalışma ortamınızda stres ve gerginlik seviyesinde artışlar gözlemleyebilirsiniz. Daha yoğun ve oldukça tempolu bir iş dönemi başlıyor. Sizi mutsuz eden, yoran, yıpratan her şeyi hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerek. Bazılarınız bu süreçte hızlı kilo alış verişleri yaşayabilirler. Aynı anda birden çok işi organize etmeniz gerekebilir, işinizi yaparken çok daha mükemmel ve detaycı bir şekilde yapmanız beklenebilecektir sizlerden.Aynı anda birden çok işi organize etmeniz gerekebilir, işinizi yaparken çok daha mükemmel ve detaycı bir şekilde yapmanız beklenebilecektir sizlerden.

Yalnız olanlar, aşk konusunda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Flörtler, tanışmalar, heyecan verici karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra işleri yaratıcılık, sanat, sahne..vb işleri olanlar keyifli ve destekleyici bir süreçten geçiyor olacaksınız.

BOĞA BURCU

Boğa burç yorumları: Aşk, flörtler, özel hayatınız ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi güçlendireceksiniz.

Ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacağınıza işarettir.Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bu dönem hamilelik için pek uygun değildir, sıkıntılar oluşabilir. Cinsel enerjinizde ise gözle görülür bir artış gözlemleyebilirsiniz.

Dekoratif değişiklikler, boya, badana gibi işlere girişebilirsiniz. Sadece bu haftaya özel, Satürn etkisinden dolayı özel hayatınızda, varsa partnerinizle sorunlar, problemler meydana gelebilir.

Ya da ailede bir kadının rahatsızlığı gündeme gelebilir, doktora, hastaneye gidilmesi gerekebilir. Evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler tamda istediğiniz gibi olmayabilir mesela.

İKİZLER BURCU

İkizler burç yorumları: Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili konular sizlerin efor sarf edeceğiniz, biraz da mücadele etmeniz gereken alanlar olacak. Ev değişimi, evde tadilat, dekoratif değişikler yapabilirsiniz. Ev içinde gerginliklere karşı da dikkatli olmakta yarar var.

Özellikle ev içinde delici, kesici, yanıcı aletler, gaz kaçaklarına da dikkat etmekte yarar var. Kendimi felaket tellalı gibi hissettim birden ama, bazılarınızın hayatına ev alım ve satım konuları gündeme gelecektir.

Ev içinde aşırı mükemmeliyetçi tavırlarınız rahatsızlık verebilir. Evde büyük temizlikler yapmak için de uygun dönemdir.

Birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberlerde alabileceksiniz.

Bunun yanı sıra eğitime ilişkin konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, kardeşlerinizden, yakın çevrenizden ve komşularınızdan destekler görebileceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burç yorumları: Seyahatler organize edebilir, yakın çevre ve kardeşlerinizle daha yoğun ve yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle araç sahibi olanların dikkatli olmasında yarar var, aracınız garip arızalar verebilir, arabanızla ilgilenmeniz ve bakımıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

Kardeş ve komşularla ilişkilerde zaman zaman agresyonlar oluşabilir. Kullandığınız iletişim araçları ile ilgili minik sıkıntılarda oluşabilir bu süreçte. Kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz.

Site açma, blog açma, araştırma, yeni eğitimler, seyahatlerle ilgili türlü gelişmeler sağlayacaktır hayatınıza. Reklam, tanıtım gibi işlerle ilgilenebilir, bazılarınız ise yeni bir dil öğrenmek için hazırlıklar yapabilirler.

ASLAN BURCU

Aslan burç yorumları: Finansal konularda önemli anlaşmalar, sözleşmeler, fikirler, projeler, detay gerektiren işlerde başarı sizinle olacaktır.

Fikirlerinizi paraya dönüştürebilir, finansal konularla ilgili minik seyahatler yapabilirsiniz. Bütçenizi değerlendirmek, hesaplamak, mantıklı kararlar almak için güzel bir süreç olacak sizler için.

Enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor, kişisel bakımınızla çok daha ilgileneceksiniz, hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar dikkat çekici olacak. Siz aşka değil, aşk size doğru gelecek. Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

Finansal konularla ilgili mücadele döneminiz başlayacak. Para kazanmak, paranızı arttırmak için daha fazla efor sarf etmeniz gerekecek.

BAŞAK BURCU

Başak burç yorumları: Kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön planda olacak. Kendimizi açık ve net bir şekilde ifade edebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Zekamız, hazır cevaplığımız ve fikirlerimiz ile hayranlık uyandırabiliriz. Ancak, çevremize karşı fazla eleştirisel olmaktan kaçınmalı, farklı görüşleri de anlayışla karşılamaya çalışmalıyız.

Güneş 23 Ağustos tarihinde sizin burcunuza girdi. 22 Eylül tarihine kadar Güneş, size enerji ve cesaret kazandıracak. Bu bir aylık dönemde, daha girişken olabilir, daha fazla risk alabilir, kendinize ve hedeflerinize daha fazla odaklanabilir, isteklerinizi daha fazla öne çıkarabilirsiniz.

Mükemmel işler çıkarmak için daha fazla efor sarf edebileceksiniz, tam olarak yapmak istedikleriniz ve hedefleriniz için rahatlıkla harekete geçebileceksiniz. Cinsel anlamda da libidonuzun yükseleceği bu dönem, hayat karşı daha motive, hırslı ve mücadeleci olabileceksiniz.

Çabalarınızın tüm karşılığını alabileceksiniz. Yalnız kazalara, çarpmalara, yaralanmalara karşı da dikkatli olmanızda yarar var. Sinir sisteminiz hassas olacağından, bu dönem bol bol çevrenizdeki insanları tersleyebilirsiniz.

Daha içinize kapanabilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler, ilişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler.

Sağlığınıza yine ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtir bu özellikle bel bölgesi, bağırsaklar, mide bu dönemde hassas olabilir. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz.

Fakat arkanızdan dönen bir takım oyunlar, dedikodular canınızı sıkabilir. Ama senaryo aslında bu kadar kötü değil, mesela bilinçaltı, psikoloji gibi konularda araştırmalar yapabilir, okuyabilirsiniz. Rüyalarınız çok fazla ön plana çıkacaktır.

TERAZİ BURCU

Terazi burç yorumları: İş hayatından kazandığınız gelirleri artırabilirsiniz. Primler, ödüller alabilirsiniz. Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Her işiniz hayırlı gidebilir. Cesaret edemediğiniz her şey olumlu sonuçlanacaktır.

İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızda duygusal çalkantılar yaşamamız mümkün.

Geçmiş dönemin bir muhasebesini yapıp, hatalarımızı gözden geçirmek isteyebiliriz. Ancak kendimize fazla yüklenmemeli, önümüzdeki günlere daha özgüvenle yaklaşmaya çalışmalıyız.

İletişim hayatınızda biraz geri planda kalabilir ve kendinizi ifade etmek için çok daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Bir takım dedikodular, arkanızdan çevrilen işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. İletişim bu noktada biraz daha içe dönük olacaktır. Hayatı sorgulayabilir, hangi yöne doğru gideceğinizi düşünebilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep burç yorumları: Hayattan isteklerinizi ve umut ettiklerinizi daha kolay bir şekilde elde etmeniz konusunda Güneş size destek olacaktır.

İş hayatında kazandığınız gelirleri artırabileceğiniz keyifli proje veya tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Terfi alabilir, yöneticinizden destek görebilirsiniz. Beklendiğinizden daha kısa sürede iyi yerlere gelebilirsiniz.

Bunun yanı sıra işini değiştirmek isteyenler ve iş arayanlar sizlere de aynı şekilde müjdeli haberlerim var. Venüs yeni işler bulmanız konusunda inanılmaz destekler sağlayacaklar. Toplum önünde daha çok görünür olacak, mevkinizde, statünüzde yükseliş meydana gelecek.

Hayattan isteklerinizi ve umut ettiklerinizi daha kolay bir şekilde elde etmeniz konusunda size destek olacaktır. İş hayatında kazandığınız gelirleri artırabileceğiniz keyifli proje veya tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU

Yay burç yorumları: İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişim odaklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Üstlerden önemli destekler, tavsiyeler, terfiler alabilirsiniz.

İşinizle ilgili seyahatler ön plana çıkabilir, yeni bir takım eğitimler, seminerler gündeme gelebilir. Titiz ve detaycı yapınız sayesinde iş hayatında bir anda zirveye çıkabilirisniz. Doğru adımlar atarsanız kariyerinizde zafere ulaşmamak için hiçbir sebep yok!

Çok daha detaycı ve mükemmel bir şekilde çalışabilecek, aynı anda bir çok işi hakkıyla yapabileceksiniz. Akrabalarınızdan, mevki ve statü sahibi kişilerden destekler görmeniz konusunda destek sunacaktır size.

Bunun yanı sıra keyif ve neşe veren bazı yolculuklar gündeme gelebilir, yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanızı ve araştırmanızı sağlayacaktır. İthalat, ihracatla ilgili konularda yine güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Oğlak burç yorumları: Maddi olarak rahatlamaya başlıyorsunuz. Sürpriz, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir. Sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz.

Miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkiler olabilir. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklardır. Hesapta olmayan, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir, olası sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz.

Yurt dışı, yabancılar, yabancı kültürler bu dönem çok daha fazla ilginizi çekebilir, çok fazla yorucu seyahatler gündeme gelebilir. Eğitim alanında özellikle üniversite seviyesinde stresli koşullar oluşabilir. Hayata dair daha büyük düşünebilirsiniz.

Önemli, mevki ve statü sahibi güçlü kişilerle bir araya gelebilir ve onlardan destekler alabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili sıkça evraklar, belgelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Yurt dışına ya da deniz aşırı yerlere seyahatlerinde artışlar söz konusu olabilir.

Hayatın anlamı, din, felsefe, gibi konularda daha fazla araştırmaya, okumaya yöneltebileceği gibi, uzak yerlere seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, uluslararası işler, pasaport ve vize işleri ile uğraşabileceksiniz. Yine hukuksal konularla ilgili beklentisi olanlar, bu süreçte keyifli gelişmeler yaşayabilirler.

KOVA BURCU

Kova burç yorumları: Başkalarına ait finansal konular, ortaklaşa kazanımlar, miras ile ilgili konular, nafaka, prim, ödeme vb konularla ilgili iletişim, haberleşmeyi çok daha etkin bir hale getirecektir.

Bu konularla ilgili sözleşmeler, anlaşmalar toplantılar, görüşmeler gündeme gelebilir. Kredi çekmek için ciddi araştırmalar yapabilirsiniz. Veya parayı nasıl kazanacağınıza dair fikirlerinizi somutlaştırmak için gerekli desteği bulabilirsiniz. İlişkiler konusunda da önünüz açık olacak.

Maddi konularda temkinli hareket etmek isteyeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni yatırımlar konusunda tereddütlü olabilir, kılı kırk yarabiliriz. Sigorta ve vergi konularında detaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Ödemelerde krizler oluşabilir, harcamalarınızı dengede tutmakta bir parça zorlanabilirsiniz.

Kredi çekmek için ciddi araştırmalar yapabilirsiniz. Veya parayı nasıl kazanacağınıza dair fikirlerinizi somutlaştırmak için gerekli desteği bulabilirsiniz. 22 Eylül’e kadar ekonomik koşullarınızda iyileşme olacağı bir dönemde olacaksınız.

BALIK BURCU

Balık burç yorumları: İş hayatınızla ilgili olumlu gelişemeler olabilir. Terfi alabilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz. Gücünüzü kanıtladığınız bir dönem olacak. Sağlığınızla ilgili de sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu süreçte ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda mücadele dönemi başlıyor. İşinizde maddi olarak düze çıkacağınız bir dönemde olacaksınız.

İlişkileri olanları daha çok huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor olacak, bazılarınız söz, nişan, evlilik için adımlar atabilirsiniz.

Yalnız olanlar, ciddi ilişkilere adım atabilirler, bazılarınız ise önemli iş anlaşmaları ve ortaklıklara adım atabilirler. Ortağınızı veya partnerinizi çok daha kolay yönetebilecek ve yönlendirebileceksiniz.

24 Ağu 2020 - 04:03 - Magazin

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 1.183.467 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?