İşte 17– 23 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

KOÇ BURCU

Koç burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. Keyifli bir ruh hali içinde olacağız. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Bir yolculukta, bir aktivitede, bir eğlencede hayatımıza yeni biri girebilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz.

Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz. 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Sağlık, günlük yaşam ve iş yeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda daha planlı, daha detaycı hareket edeceğimiz bir döneme giriyoruz.

Çalışkanlık ve analitik zekamız ile birlikte çalıştığımız kişiler ve üstlerimiz tarafından takdir edilebiliriz. Ancak kendimizi fazla iş yükü ile yormamaya dikkat etmeli, sağlığımıza özen göstermeliyiz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş ve çalışma ortamınızda stres ve gerginlik seviyesinde artışlar gözlemleyebilirsiniz. Daha yoğun ve oldukça tempolu bir iş dönemi başlıyor.

Sağlığınıza da dikkat etmeniz gerek. Bazılarınız bu süreçte hızlı kilo alış verişleri yaşayabilirler. Aynı anda birden çok işi organize etmeniz gerekebilir, işinizi yaparken çok daha mükemmel ve detaycı bir şekilde yapmanız beklenebilecektir sizlerden.

BOĞA BURCU

Boğa burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Uzaklardaki aile bireylerinden evlilik, hamilelik ve doğum haberleri almamız mümkün. Biz de bu süreçte çocuk sahibi olabilir, hamile kalabilir, evli değilsek evlenebiliriz.

Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelmemiz söz konusu olabilir. Ancak çok ani kararlar almaktan kaçınmalı, ailemize karşı da daha yapıcı ve yumuşak bir dil kullanmaya dikkat etmeliyiz.20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda daha pratik ve gerçekçi yaklaşımlar sergileyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde zihinsel becerilerimizi sergileyebileceğimiz hobilerle ilgilenebilir, kendimize yeni entelektüel uğraşlar edinebiliriz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Aşk, flörtler, özel hayatınız ön planda olacak. Bu konularda daha detaycı davranabilirsiniz, yalnız burada anahtar kelime duygularla değil daha analitik bir şekilde irdelemek olacaktır özel hayatınızı.

Bu dönem hamilelik için pek uygun değildir, sıkıntılar oluşabilir. Cinsel enerjinizde ise gözle görülür bir artış gözlemleyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay döneminde yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Zihnimiz adete ışık hızında çalışmaya başlayacak.İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden ya da yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Arkadaşlarımız, kardeşlerimiz ve yakın çevremizle kısa ama eğlenceli yolculuklar yapmamız mümkün.

Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Ancak dilin kemiği olduğunu unutmamızda fayda var.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde iletişim trafiğinin artacağı, birçok detayla uğraşmak zorunda kalabileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Aile bireylerine karşı daha eleştirisel yaklaşabilir, bu nedenle ailemizle gerginlik yaşayabiliriz. Evde, yeni düzenlemeler yapmak için ideal bir süreçteyiz ancak bu konularda diğer aile bireylerinin de fikirlerini dikkate almakta fayda var.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili konular sizlerin efor sarf edeceğiniz, biraz da mücadele etmeniz gereken alanlar olacak. Ev değişimi, evde tadilat, dekoratif değişikler yapabilirsiniz. Ev içinde gerginliklere karşı da dikkatli olmakta fayda var.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz.

Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Kendimiz ve ailemiz için çok fazla harcama yapmak, sevdiklerimizi şımartmak isteyebiliriz. Fakat kontrolümüzü kaybetmememizde fayda var.

Bu dönemde beklenmedik bir zam ya da terfiler söz konusu olabilir. Yapabileceklerimize olan özgüvenimiz biraz daha artacak ve kendimizi daha çok gösterme fırsatı bulacağız. Bu arada ailemizle ilgili giderler biraz canımızı sıkabilir fakat yine de maddi açıdan olumlu bir süreçteyiz.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, hararetli konuşmalar yapabiliriz.

Uzun zamandır ilgilendiğimiz bir konu ile ilgili yeni bir eğitim almamız söz konusu olabilir. İşle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabiliriz. Zihnimizin çok hızlı çalışacağı ancak kendimizi biraz gergin hissedebileceğimiz bir dönemdeyiz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Seyahatler organize edebilir, yakın çevre ve kardeşlerinizle daha yoğun ve yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle araç sahibi olanların dikkatli olmasında fayda var, aracınız garip arızalar verebilir, arabanızla ilgilenmeniz ve bakımıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

Kardeş ve komşularla ilişkilerde zaman zaman gerginlikler oluşabilir. Kullandığınız iletişim araçları ile ilgili minik sıkıntılarda oluşabilir bu süreçte.

Kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Aslan burç yorumları: 19 Ağustos’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak.

Birçok gezegenin de aynı zamanda burcumuzda olması büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçeceğimize işaret ediyor.Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Ancak iyice düşünüp taşınıp harekete geçmemizde fayda var. Kendimizi ispatlamak için hevesli olacağız fakat egomuzun rüzgarına kapılıp kırıcı olmamamızda fayda var.20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında temkinli hareket etmeyi tercih edeceğimiz, bir adım atmadan önce etraflıca düşüneceğimiz bir dönemdeyiz.Gelirlerimiz konusunda endişelerimiz artabilir. Yine de zihinsel becerilerimiz ve yeteneklerimiz ile takdir görmeye ve ön plana çıkmaya devam edebiliriz.22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Finansal konularda önemli anlaşmalar, sözleşmeler, fikirler, projeler, detay gerektiren işlerde başarı sizinle olacaktır.

Fikirlerinizi paraya dönüştürebilir, finansal konularla ilgili minik seyahatler yapabilirsiniz. Bütçenizi değerlendirmek, hesaplamak, mantıklı kararlar almak için güzel bir süreç olacak sizler için.

BAŞAK BURCU

Başak burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir.

Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız.

Eğer evimizle ilgili birtakım değişiklikler yapmak istiyorsak tam sırası. Aslan etkisi ile çok yaratıcı olabiliriz ancak aynı etki bizi fazla para harcamaya da itebilir. Bu konuda temkinli davranmakta fayda var.

20 Ağustos’ta nihayet yönetici gezegenin Merkür, burcuna 5 Eylül tarihine kadar kalmak üzere misafir oluyor. Bu dönemde keskin zekanı sergileyebilecek, detaylara hakimiyetin ve analitik yeteneğin ile çevrende hayranlık uyandıracaksın. Yeni iş fırsatları, yeni anlaşmalara imza atmak gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Bu süreçte imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi açık ve net bir şekilde ifade edebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Zekamız, hazır cevaplığımız ve fikirlerimiz ile hayranlık uyandırabiliriz. Ancak, çevremize karşı fazla eleştirisel olmaktan kaçınmalı, farklı görüşleri de anlayışla karşılamaya çalışmalıyız.

23 Ağustos’ta burcuna girecek ve 22 Eylül tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan Güneş, sana enerji ve cesaret kazandıracak. Bu bir aylık dönemde, daha girişken olabilir, daha fazla risk alabilir, kendine ve hedeflerine daha fazla odaklanabilir, isteklerini daha fazla öne çıkarabilirsin.

Mükemmel işler çıkarmak için daha fazla efor sarf edebileceksiniz, tam olarak yapmak istedikleriniz ve hedefleriniz için rahatlıkla harekete geçebileceksiniz.

Cinsel anlamda da libidonuzun yükseleceği bu dönem, hayat karşı daha motive, hırslı ve mücadeleci olabileceksiniz.

Çabalarınızın tüm karşılığını alabileceksiniz. Yalnız kazalara, çarpmalara, yaralanmalara karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Sinir sisteminiz hassas olacağından, bu dönem bol bol çevrenizdeki insanları tersleyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Terazi burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor.

Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz. Etrafımız her zamankinden daha da kalabalık olacak. Hayatımıza kariyerimizle ilgili bize destek verecek yeni insanlar girebilir.

Bu dönemde yakın arkadaşlarımız ile keyifli organizasyonlar yapabilir, seyahatlere çıkabiliriz. Sosyal ortamlarda ya da işimizle ilgili bir etkinlikte tanışacağımız biriyle bir aşk yaşamamız söz konusu olabilir.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızda duygusal çalkantılar yaşamamız mümkün.

Geçmiş dönemin bir muhasebesini yapıp, hatalarımızı gözden geçirmek isteyebiliriz. Ancak kendimize fazla yüklenmemeli, önümüzdeki günlere daha özgüven ile yaklaşmaya çalışmalıyız.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabilecek, primler, ödüller alabileceksiniz.Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Her işiniz hayırlı gidebilir. Cesaret edemediğiniz her şey olumlu sonuçlanacaktır.

AKREP BURCU

Akrep burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Terfi ya da iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir.

Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Fakat çok fazla dik başlı olmamamızda ve sözlerimize dikkat etmekte fayda var.

Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda birçok yeni kişiyle tanışabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Gruplar içinde zekamız, fikirlerimiz ve becerilerimiz ile ön plana çıkabiliriz. Arkadaşlarımıza karşı daha anlayışlı ve daha az eleştirisel yaklaşmaya çalışmalıyız. Kariyer kazançlarımız ile ilgili endişelerimiz olabilir.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Hayattan isteklerinizi ve umut ettiklerinizi daha kolay bir şekilde elde etmeniz konusunda size destek olacaktır.

İş hayatında kazandığınız gelirleri artırabileceğiniz keyifli proje ya da tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Terfi alabilir, yöneticinizden destek görebilirsiniz. Beklediğinizden çok daha kısa sürede iyi yerlere gelebilirsiniz.

YAY BURCU

Yay burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor.

Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz.

Bu dönemde hem iş hem de keyif amaçlı bol bol seyahat edebilir, hatta yurt dışına yerleşme kararı alabilir ya da yerleşebiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet sonuçlandığına tanık olabiliriz.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizle ilgili endişelerimiz ve kuruntularımız ortaya çıkabilir.

Her zamankinden daha fazla çalışmak, emek harcamak zorunda kalabiliriz. Ancak zekamız ve becerilerimiz ile de üstlerimizin takdirini toplayabiliriz. Üstlerimiz ve ebeveynlerimize karşı fazla eleştirisel olmamamızda fayda var.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişim odaklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Üstlerden önemli destekler, tavsiyeler, terfiler alabilirsiniz. İşinizle ilgili seyahatler ön plana çıkabilir, yeni bir takım eğitimler, seminerler gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU

Oğlak burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabiliriz.Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Öte yandan, libidomuzda da artış olabilir. Sevdiğimiz kişi ile güzel ve keyifli zamanlar geçirebiliriz.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır.

Bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabilir, akademik alanlarda zekamız ve detaycılığımız ile takdir edilebiliriz. Ancak tartışmalara girmekten kaçınmalı, çevremizdeki insanların fikirlerini eleştirmemeye çalışmalıyız.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Maddi olarak rahatlamaya başlıyorsunuz. Sürpriz, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir.

Sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkiler olabilir. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklardır.

KOVA BURCU

Kova burç yorumları: 19 Ağustos’ta karşıt burcunuz olan Aslan’da gerçekleşecek Yeni Ay ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir.

Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Evliysek, eşimizden hem maddi hem de manevi açıdan büyük destek alabiliriz. Eğer ilişkimizde ya da evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bunları geçmişte bırakmak için uygun bir dönemdeyiz.

Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir zaman. Yani yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir.

Maddi konularda temkinli hareket etmek isteyeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni yatırımlar konusunda tereddütlü olabilir, kılı kırk yarabiliriz. Sigorta ve vergi konularında detaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Başkalarına ait finansal konular, ortaklaşa kazanımlar, miras ile ilgili konular, nafaka, prim, ödeme vb konularla ilgili iletişim, haberleşmeyi çok daha etkin bir hale getirecektir.

Bu konularla ilgili sözleşmeler, anlaşmalar toplantılar, görüşmeler gündeme gelebilir. Kredi çekmek için ciddi araştırmalar yapabilirsiniz. Veyahut parayı nasıl kazanacağınıza dair fikirlerinizi somutlaştırmak için gerekli desteği bulabilirsiniz. İlişkiler konusunda da önünüz açık olacak.

BALIK BURCU

Balık burç yorumları: 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor.

İş ortamında ve günlük yaşamamızda iletişim trafiğimiz ve tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz.

İş arkadaşlarımız ya da işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün.

20 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve 5 Eylül tarihine kadar burada kalacak olan Merkür, evlilik, uzun vadeli ilişkiler ve ortaklıklar alanında bir hareketlenmeye ve aynı zamanda gerginliğe yol açabilir.

Bu dönemde sözlerine dikkat etmeli, çok eleştirel davranmamalı, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısın. Eşimiz ya da partnerimiz ile bol bol iletişim kuracağımız, hararetli konuşmalar yapabileceğimiz bir süreçte olacağız.

Bu süreçte, eleştirilerimiz ile kırıcı olmaktan kaçınmamızda ve karşımızdaki kişinin söylemlerine kulak vermemizde fayda var. Daha anlayışlı olmaya çalışmalıyız.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş hayatınızla ilgili olumlu gelişemeler olabilir. Terfi alabilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz. Gücünüzü kanıtladığınız bir dönem olacak. Sağlığınızla ilgili de sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

17 Ağu 2020 - 06:42 - Magazin

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 1.094.808 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?