Vekil Özcan’dan çok çarpıcı açıklamalar

Ak parti Şanlıurfa milletvekili TBMM idare amiri Halil Özcan, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Ak parti Şanlıurfa milletvekili Halil Özcan sosyal medya hesabından CHP hakkında değerlendirmelerde bulunarak açıklamalarda bulundu.

Vekil Özcan sosyal medyada şu ifadelere yer verdi;

1-) Yok arkadaş olmaz. Umutta yok, çarede yok. Bu CHP’den ne köy olur ne de kasaba. Bu zihniyet bu ülkenin kanserli hücresi, kanayan yarası maalesef. Devletine ve milletine karşıt olmaktan kendini mutlu addeden bir zihniyet için başka nasıl bir tarif gerekir inanın bilemiyorum.

2-)İftira atmayı, Fitne oluşturmayı, Kirli işbirlikleri kurmayı, Her hizmeti baltalamayı, Devletin ve milletin çıkarlarına karşı olmayı görev addeden bir CHP.Bu zihniyetten gel de bu memleket için iyilik bekle.İyilik beklemeyi unuttuk.Gölge etmeseler başka ihsan istemiyoruz.

3-)Ama durmuyorlar. Darbe oluyor; devlet ve millet el ele verip hainlere karşı iman dolu göğüsleriyle kutlu bir mücadele veriyor lakin CHP’deki bu ağababalar darbeyi sırçalı köşklerde izliyor, yetmiyor kontrollü darbe diyerek milletimizin mücadelesini adeta görmezden geliyor.

4-)Devletimiz; Ülkemin sınırlarında bir terör devleti kurdurmam diyerek Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekâtları ile yedi düvele meydan okuyor; bu CHP ne işimiz var Suriye’de, Irak’ta diyerek savaşta bile ülkenin yanında saf tutmayı beceremiyor.

5-) Salgın oluyor Dünya Türkiye’yi verdiği güçlü mücadele için kutluyor, örnek alıyor; bu CHP onda da saldırıyor. Salgın mücadelesinde dahi ülkesini hançerlemeyi ve kötülemeyi marifet biliyor.

6-) Selçuk Bayraktar ve genç mühendislerimizin yapmış olduğu İHA ve SİHA’larla PKK’yı adeta inlerine mahkum etmişiz, sınır ötesi harekatta dünyayı şaşkına çevirmişiz; bu CHP şimdide genç kahramanlarımıza saldırıyor.

7-)Daha bu listeyi uzattıkça uzatabiliriz Yani bu CHP ülkemizin ne kadar başarılı bir girişimi varsa onu baltalamak için hazır kıta bekliyor. Dış mihraklara göz kırpıyor, PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile kirli işbirliği kuruyor bir tek milleti ve devletiyle bir ve beraber olamıyor.

8-) Sandıkta görüşürüz demişler Siz yeter ki demokrasiye inanın, Siz yeter ki darbe çığırtkanlığı yapmayın, Siz yeter ki milletimizin hakemliğine başvurun.Son 18 yıldır sandıklarda bu millet sizlere onlarca ders verdi de ah keşke o dersleri alabilen bir CHP olsaydı. Ama nerede!

9-) Bu aziz millet liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun AK Kadrolarını da biliyor, sizleri de gayet iyi biliyor. Siz bu çizgide devam etmekte ısrar ettikçe bu milletin gönlünde asla yer bulamayacaksınız. Millete rağmen siyasetin sonu hüsrandır.

10-)Kim ne yaparsa yapsın yolumuzdan dönmeyeceğiz, Kim hangi oyunun içinde olursa olsun tek yörüngemiz millet olacak,Kim bu millete ve bu devlete karşıt olmaya kalkarsa bizi karşısında bulacaktır.Durmak yok yola devam. Herşey Millet için. Herşey Türkiye için. Selam ve dua ile

05 Mayıs 2020 - Gündem

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 873.276 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Korona gündemden düştükten sonra hangi sektör en çok değişime uğrayacak?