Kritik Maçta Karakaş Görev Yapacak

Haftanın kritik müsabakası olan BAL ligi temsilcimiz 11 Nisanspor kendi evinde konuk edeceği Araban Belediyespor maçının saha komiserlik görevini Bekir

Şanlıurfa’da 26. Hafta oynanacak olan Amatörkümemaçlarında görev yapacak olan “Saha Komiserleri” belli oldu.

Saha Komiserleri dernek Başkanı Abdullah Canbeyli hafta içi ve hafta sonu Amatör kümede oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan “Saha Komiserlerini açıkladı.

Haftanın kritik müsabakası olan BAL ligi temsilcimiz 11 Nisanspor kendi evinde konuk edeceği Araban Belediyespor maçının saha komiserlik görevini Bekir Karakaş yapacak.

11 Nisanspor ile Araban Belediye arasında oynanacak olan kritik müsabaka Pazar günü Saat : 15.00’da GAP Arena 1 nolu sahada oynanacak.

Hafta içi ve hafta sonu amatör müsabakalarda görev yapacak “Saha Komiserleri” şöyle :

30.03.2017 PERŞEMBE

16.00Grup Birinciliği Müsabakaları U 17 Arena 1 Halil Şahap

16.00Grup Birinciliği Arena 2 Hüseyin Deliduman

31.03.2017 CUMA

16.00Grup Birinciliği Arena 1 Hüseyin Deliduman

16.00Grup Birinciliği Arena 2 Halil Şahap

1.04.2017 CUMARTESİ

14.00 Siverek Belediye Büyükşehir Bel. U 19 Play Off Arena 1 Müslüm Felhan

16.00 Grup Birinciliği Müsabakaları U 17 Arena 1 Müslüm Felhan

16.00 Grup Birinciliği Müsabakası Arena 2 Mehmet Aykaç

12.30 Dsispor Gençlikspor U 14 Şutim Mehmet Aykaç

14.00 Büyükşehir Belediye Bağlarbaşı U 14 Şutim Bakır Çiçek

15.30 Viranşehirspor Edessa 7 Yıldız U 14 Şutim Bakır Çiçek

2.04.2017 PAZAR

15.00 Göklüspor Karaköprü 2.Küme Halfeti Sabri Deniz

15.00 Ceylanpınar Demir Şanlıpolat 2. Küme Ceylanpınar Eyüp Balcı

15.00 Telekom Lisesi Haliliyespor 2. Küme Siverek İ.Halil Koçka

15.00 Pirsusspsor V.Şehir Gap 2. Küme Suruç Celal Sökmen

15.00 Birecik Harransspor 2. Küme Birecik Murat Ölmez

15.00 Hilvanspor Akçakale U 13 Hilvan Kadir Haklı

11.30 Eyüpspor Yenice 2.Küme Yenice 2 Osman Kaya

13.30 63 Gücü Edessa 2. Küme Yenice Cevher Arslan

15.30 Öz Karakeçili Edessa 7 Yıldız 2. Küme Yenice Cevher Arslan

15.00 Bağlarbaşıspor Fatihspor 2. Küme Yenice 1 Osman Kaya

12.30 Edessa 7 Yıldız Ş.Urfaspor U 13 Şutim İ.Halil Tuncer

14.00 Karaköprü Belediye Yenişehir U 14 Şutim İrfan Kılıç

15.30 Gençlikspor Büyükşehir Belediye U 13 Şutim İrfan Kılıç

12.00 Şanlıurfa Eyübiye Samsun Engelliler Ampute Arena 1 Müslüm Baydoğa

15.00 11 Nisanspor Araban Belediye Bal Ligi Arena 1 Bekir Karakaş

11.00 Şanlıurfa İşitme Engelliler Gaziantep İşitme Engelliler Arena 2 Cuma Bingöl

13.00 Gençlikspor Mersin G.Birliği Bayanlar Arena 2 Cuma Bingöl

15.00 Grup Birinciliği Müsabakaları Final Arena 2 Müslüm Baydoğa

18.30 Karaköprü Belediye Bağlarbaşı U 19 Play Off Arena 1 Vedat Taş

29 Mart 2017 - Spor

urfanatik.com son bir ayda 729.949 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?