Mehmet Akyürek Seçim Çalışmaları İçin Viranşehir'e Geldi

24. 25.ve 26. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan (25. Dönemde 8.sırada olması nedeniyle seçilemeyen) ve yaklaşık 7 senedir Viranşehir ve Viranşehirlilerin

Video için play'e tıklayın

Akyürek

; Milletvekili olduğu 2011 yılından günümüze kadar gece-gündüz demeden 7 gün 24 saat insanların ulaşabildiği, hastalıkta - sağlıkta, iyi ve kötü günde, düğününde - taziyesinde hep hemşerilerinin yanında oldu. Viranşehir'e tarihinde görülmemiş yatırımların gelmesine vesile oldu. İlçedeki Kamu kuruluşlarının tamamı yeni hizmet binalarına kavuştu. Eğitim yatırımları Cumhuriyet tarihimizin tamamında yapılanı ikiye katladı. Alt yapı olarak İçme suyu, Kanalizasyon ve Doğalgazın ilçemize kazandırılmasında gösterdiği performans ile gönüllerde taht kurdu ve ilerleyen günlerde de yokluğunu hissettireceğine olan inancımızı da belirtmek istiyoruz.

Kendisiyle Viranşehir'de bir araya geldik.

Kalabalık bir hemşeri topluluğunun arasında yapmış olduğumuz röportajda:

"Ben Viranşehir'de doğdum ve Milletvekili seçildiğim 2011 yılına kadar ömrümün tamamını ilçem olan Viranşehir'de geçirdim. Vatandaşlarımızın tamamına yakınını bizzat tanırım. Esnaflık yaptığım yıllar boyunca hemen hemen hepsiyle birebir ilişkim oldu, onlar beni - ben onları tanıyordum. Birbirimizi hiç yadırgamadık, 7 yıl boyunca onların hizmetinde oldum. Bu fırsatı bana veren AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a da minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Tabii desteklerini esirgemeyen Viranşehir, Ceylanpınar ve Şanlıurfalı hemşerilerimden de Allah razı olsun.

Bana nasip olan bu görevde ben de elimden geldiği kadar doğduğum ve yetiştiğim bu topraklara hizmet etmeyi birinci önceliğim olarak hayatımdaki bütün uğraşlarımın önünde tuttum, hiç bir hemşerimin kalbini kırmadım. Onlar da bana sahip çıktılar.

Allah’ta yardımcımız oldu. AK Parti Hükümetlerimizin bakanları da bizlere sürekli destek oldu. Onları da anmadan olmaz; Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız başta olmak üzere İlimizden bakanlık yapan Sayın Faruk Çelik ve Sayın Ahmet Eşref Fakıbaba ile bakanlarımızın tamamı Şanlıurfa’mızla ilgili taleplerimize hep bizlere öncelik tanıdılar.

Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu diğer seçimler gibi değil 50 artı 1 gerekiyor ve bu artı 1 herkes olabilir. Kimsenin kalbini kırma, kimsenin talebini kulak ardı etme gibi bir lüksümüz yok. Listede olan olmayan, eski yeni, üye - başkan, kadın - genç hepimiz birlik ve beraberlik içinde şahsi beklentilerimizden arınıp Partimizin başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız.

Viranşehir, bu seçimde diğer seçimlerden daha şanslı. Kayyum belediyesi var, kırsala hizmet yapabiliyor. Biz daha önce HDP' li belediye ile de mücadele ediyorduk. Ama şimdi anında hizmeti ulaştırma imkânları var ve bu da olumlu olarak seçimlere yansıyacaktır.

Biz üzerimize düşen görevi yaptık, yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

Yeni seçilecek arkadaşlarımız da inanıyorum ki daha çok çalışacaklar. Viranşehir ilçemizde yapılan hizmetler bundan sonra yapılacakların da teminatıdır. Sıfırdan başlamayacaklar, yapılan hizmetleri anlatmaları onları bir adım öne geçirecektir.

Ben bundan sonra da Ankara'da olacağım. Viranşehirlilerin bir abisi, akrabası, hemşerisi olarak her zaman yanlarında oldum ve buna devam edeceğim.

Viranşehirli hemşerilerimden isteğim Adaylarına, evlatlarına sahip çıksınlar. Ülkemizin ve Viranşehir'in geleceği için Cumhurbaşkanımıza sahip çıksınlar. Milletvekillerimiz Ankara'ya ne kadar destekle giderse talepleri de o kadar kolay karşılanır, Viranşehir’in genel bütçeden alacak olduğu pay o kadar artar.

Burada olduğum müddetçe İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve partili hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Ceylanpınar İlçemizi ziyaret edeceğiz. Önümüzdeki 13 gün içinde Partimize azami ölçüde ne kadar katkı verebiliriz onun çalışmasını yapacağız. Allah halka hizmet için ola çıkanlara yardım eder, yar ve yardımcımız olur inşallah..." dedi.

Bizler de kendisine bir Viranşehirli olarak yaptığı hizmetlerden dolayı minnet ve şükranlarımızı sunuyor. Seçim çalışmalarında ve bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar diliyoruz…

HABER MERKEZİ

12 Haziran 2018 Şanliurfa- Gündem

urfanatik.com son bir ayda 1.036.624 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa’da En Başarılı Belediye Başkanı Sizce Hangisi?