Alternatifsiz Okul Alternatifsiz Öğrenci Arıyor

Kazancı Bedih Güzel Sanatlar Lisesi dokuzuncu ve onuncu sınıflarında oluşan boş kontenjanlar için öğrenci alımı yapacak.

26- 27 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak ek yetenek sınavı ile ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü İsmet AKGÜN şunları söyledi: “ 9. ve 10. sınıfta oluşan boş kontenjanlarımız için sınav yapacağız. Önceki sınavlarımızı kaçıran ya da daha öncesindeki sınavlarımızda yeterli performans göstermeyen/ gösteremeyen öğrenciler için bunu bir fırsat olarak değerlendirmelerini istiyoruz. 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı merkezi yerleştirme sonunda ortaöğretim kurumlarının 9.sınıfına yerleşen öğrenciler ile 10.sınıf öğrencileri, dilekçe ile birlikte okulumuzun müzik ya da resim bölümlerinden sadece birine müracaat edebileceklerdir. 9. sınıf resim bölümünde 12(oniki) kişilik, 10. Sınıf resim bölümünde 2(iki) ve 10. Sınıf müzik bölümünde ise 7 (yedi) kişilik boş kontenjanımız bulunmaktadır. Yetenek sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgiye velilerimiz

//kazancibedihgsl.meb.k12.tr

internet adresimizin duyurular kısmından erişebilirler. Sınava girecek öğrencilere başarılar diliyorum.” Dedi.

07 Ekim 2019 - Gündem

urfanatik.com son bir ayda 747.165 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?