Erdoğan'dan Yerel Seçim Mesajı!

AK Parti Kadın Kolları Eğitim Programı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan yerel seçimlere değindi. CHP'yi eleştiren Erdoğan 'Mart 2019

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Kadın Kolları Eğitim Programı'na konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

2002’de parlamentodaki milletvekili sayısı 24, 2007’de bu sayı 50’ye yükseldi. 24 Haziran seçimlerinde sadece AK Parti sıralarında 53 hanım kardeşimiz milletvekili olarak oturuyor. Bunların 46’sı da teşkilattan… Bu teşkilatta olan er veya geç parlamentoda da yerini alacaktır.

AK Parti olarak toplam 8 belediye başkanımız var. Bu sayıyı daha da artırma gayretindeyiz.

Türk siyasi hayatında kadınları AK Parti kadar ön plana çıkartan başka bir siyasi hareket yoktur.

Biz dışlayan değil her kesimden her etnik kökenden insanı bünyesinde bulunduran bir partiyiz. AK Parti Türkiye’nin partisidir.

Bizim nazarımızda helal rızık için Silvan'ın dağlarında kuzu otlatan çobanla, Karadeniz'in azgın dalgalarıyla mücadele eden balıkçılarımız arasında hiçbir fark yoktur. 2019 Mart seçimlerinde de aynı ilkeler doğrultusunda hareket edeceğiz.

“Suriyeli Muhacirlere Zalim Esed'in Diliyle Saldırıyorlar”

Kazanmaya umudu olmayan ana muhalefet sandığa gölge düşürmek için her türlü yolu deneyecektir. Daha şimdiden bölücü terör örgütünün siyasi uzantılarıyla ittifak kurmak için kirli pazarlıklara girişmeleri boşuna değildir. Bir taraftan bölücü terör örgütünün siyasi uzantılarına çiçek atıyorlar diğer taraftan da Suriyeli muhacirlere zalim Esed'in diliyle saldırıyorlar.

“Biz Muhaciri De Çok Sevdik, Ensarı Da Çok Sevdik”

Her seçim döneminde olduğu gibi muhacir ile ensar arasına fitne tohumları ekmeye çalışıyor. Bay Kemal şunu iyi bil. Biz muhaciri de çok sevdik, ensarı da çok sevdik. Sen bizim sevdiğimiz muhacirleri geldikleri yere gönderme arzusunda olabilirsin.

“33 Milyar Dolar Biz Şu Ana Kadar Harcama Yaptık”

Çünkü sen muhacir nedir bilmezsin. Bizim medeniyetimizde muhacir nedir, ensar nedir bu gayet güzel şekilde yer almıştır. Ve bu millet her zaman ensar olmuştur. Şimdi de aynı anlayışın içerisindeyiz. Hiçbir zaman bir ayrım yapmadık. Toplamda 4 milyon… AB vermesi gereken parayı vermiş vermemiş, bizim için önemli değil. Bizim için önemli olan biz ne yaptık. 33 milyar dolar biz şu ana kadar harcama yaptık. 1,750 milyar avro şu ana kadar verdikleri. Oradan gelse de gelmese de biz ev sahipliğe devam ediyoruz.

“İnşallah Yine Aynı Hezimeti Yaşayacaklardır”

Irkçı kelimelerle tam da CHP’ye yaraşır şoven ifadelerle mazlumları hedef alarak 3-5 oy kazanacaklarını düşünüyorlar. Bu milleti galeyana getirmek için söylemedik yalan bırakmıyorlar. Fakat tüm kışkırtmalarına rağmen Türk milletinin ferasetini anlayamadılar. Ne yaparlarsa yapsınlar Mart 2019 seçimlerinde de sonuç aynı olacak. İnşallah yine aynı hezimeti yaşayacaklardır.

“Bu Mahalli İdareler Seçimleri Belki De Bu Ana Muhalefetin Sonu Olacaktır”

Mart 2019 seçimleri sıradan bir seçim değildir. Bu mahalli idareler seçimleri belki de bu ana muhalefetin sonu olacaktır. Çünkü bu ana muhalefetin başındaki zat sadece millete değil aynı zamanda CHP’nin de başına bela. CHP’yi de bundan kurtarmamız lazım. SSK’yi batırdı şimdi de CHP’yi batırmanın gayreti içinde. Bazen dostlar ‘Varsın orada kalsın bu sizin hayrınızadır’ diyorlar. Fakat milletimize de bazı şeyleri anlatmamız lazım. İngiltere’ye gidip Türkiye’yi şikayet ediyor. Her seçimi kaybettin, kaybettiğin halde hala seçime giriyorsun, bundan daha büyük demokrasi olur mu?

MYNET

22 Ekim 2018 - Siyaset

urfanatik.com son bir ayda 745.641 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?