PTT 1. Lig'de 4, 5, 6 ve 7. hafta programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 1. Lig'de 4 ile 7. hafta arasında oynanacak maçların programı şöyle: 4. hafta: 27

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 4 ile 7. hafta arasında oynanacak maçların programı şöyle:

4. hafta:

27 Eylül Cumartesi:

14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

19.00 Adanaspor-Manisaspor (5 Ocak Fatih Terim)

28 Eylül Pazar:

14:00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

18.30 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)



5. hafta:

3 Ekim Cuma:

19.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

4 Ekim Cumartesi:

14.00 Altınordu-Albimo Alanyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)

5 Ekim Pazar:

14.00 Bucaspor-Boluspor (Yeni Buca)

16.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Manisaspor-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)

18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Adana Demirspor-Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)



6. hafta:

18 Ekim Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-Orduspor (Stat daha sonra belirlenecek)

16.00 Antalyaspor-Samsunspor (Akdeniz Üniversitesi)

14.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

15.00 Elazığspor-Manisaspor (Elazığ Atatürk)

17.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)

18.30 Albimo Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba)

18.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

20 Ekim Pazartesi:

19.30 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)



7. hafta:

24 Ekim Cuma:

19.00 Adana Demirspor-Antalyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

25 Ekim Cumartesi:

14.00 Bucaspor-Adanaspor (Yeni Buca)

16.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

16.00 Giresunspor-Albimo Alanyaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Manisaspor-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

26 Ekim Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Orduspor (Yenikent ASAŞ)

16.00 Altınordu-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)

#

18 Eyl 2014 - 00:00 - Spor

urfanatik.com son bir ayda 1.663.320 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa En Başarılı Milletvekilini Seçiyor!