Belediye Başkan Yardımcısı İzol’dan Eğitime Tam Destek

Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Eczacı Hasan İzol ilçede eğitim kalitesini arttırma ilçede eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla çalışmalara

Belediye Başkan yardımcısı İzol, eğitimin anayasal bir hak olduğunu, bu haktan Siverekli her ferdin yararlanması için, kendi çapında bir çalışma başlattığını, bu amaçla Büyük Değişim Eğitim Kurumunu ziyaret edip yetkililerle görüştüğüne dikkat çekerek şunları kaydetti” daha öncede sade bir vatandaş olarak ilçede eğitim kalitesinin artırılması ekonomik gücü yerinde olamayan öğrencilerimize kendi imkânlarımız doğrultusunda sahip çıkmaya çalıştık, ilçede üniversiteli sayısının artması amacıyla Büyük Değişim Eğitim Kurumunu ziyaret edip müdür ve öğretmenlerle görüştüm. Başarılı öğrencilerimize indirim yapmalarını, yoksul öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliğini oluşturmak amacıyla bazı imkânları sunulmasını talep ettik, kurumumuz bu talebi yerinde gördü. Buradan tüm Sivereklilere çağırıda bulunmak istiyorum, eğitim sorunu hepimizin bu sorunun çözülmesi ve fırsat eşitliğini oluşturmak amacıyla daha çok insanımızla yan yana gelmeliyiz” dedi.

Büyük Değişim Eğitim Kurumu, yetkililere Belediye Başkan yardımcısı Eczacı Hasan İzol’a duyarlılığından dolayı teşekkür ederek kurumun çalışmaları hakkında şunları kaydettiler” ilçede daha ciddi ve kaliteli yeni eğitim öğretim yılında, öğrencilere destek vermeye hazır. Öncelikli amaçlarından biri üniversite okumaya hevesli, zeki ve öğrenmeye açık öğrencileri destekleyip sahiplenmek olan Büyük Değişim yine aynı amaçla tüm Siverekli öğrencileri ayrım yapmaksızın üniversite yolunda bilgiyle besleyip geliştirmeye niyetli. Köklü ve alanında uzman öğretmenlerden oluşan yenilenmiş kadrosuyla, disiplin ve düzene verdiği önemle yoluna devam eden kurumumuz; birebir öğrenci etütleri, soru çözüm saatleri, öğretmen denetiminde fen, sosyal, akşam etütleri, ödevlendirme sistemi ve düzenli veli bilgilendirme sistemi gibi özellikleriyle yeni dönemde de iddialı. Büyük Değişim pek çok kurumun aksine, tüm bunları yaparken öğrenciler arasında ayrım yapmama konusunda hassas ve ticari kaygılara tamamen kapalı. Birebir ilgi göstererek öğrencinin ufkunu açmak ve yapabileceklerini ona göstermek yine bizi farklı kılan özelliklerden yalnızca biri. Bir başka önemli yanımız da kullandığımız yayınlar. Dört farklı ve kaliteli yayınla ve yine birbirinden farklı deneme yayınlarıyla beslenen öğrencilerimizin başarmama şansı neredeyse yok. Son olarak Büyük Değişim, rehberlik servisi ile de profesyonel anlamda hizmet vermeye, öğrencilerle birebir ilgilenmeye daha şimdiden başlamış durumdayız.” açıklamasında bulundular.

HABER MERKEZİ

12 Temmuz 2019 Şanliurfa- Gündem

urfanatik.com son bir ayda 721.814 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?