Hakem listesi açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Şanlıurfa İl Hakem Kurulu şu şekilde belirlendi: 1.  26.09.2014 Cuma 19:00 Arena 1  nolu saha

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Şanlıurfa İl Hakem Kurulu şu şekilde belirlendi:

1. 26.09.2014 Cuma 19:00 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Reha gençlik İdman yurdu Hüseyin Kılıç Yılmaz Çalışır Nasih Karaçalı Osman Eskici

2 26.09.2014 Cuma 19:00 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Gençlerbirliği Yıldırım gücü Tuncer Bilir İ.Halil Bilğin Çetin Öncel Mehmet Yazar

3 27.09.2014 Cumartesi 13:30 C.Pınar ilçe U-19 Ligi C.Pınar demir Akçakale spor Yusuf Yaşar İbrahim Yıldız Mustafa Çalışır Zeki Karadeniz

4 27.09.2014 Cumartesi 15:30 C.Pınar ilçe U-19 Ligi C.Pınar tigem D.S.İ Halil Çağlayan Guli Güler Zeynel Oğuz Reşit Beyazağaç

5 27.09.2014 Cumartesi 14:00 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Güven Polis gücü Nasih Karaçalı Bilal Yalçın İ.Halil Küpeli H.Bilal Kutlu

6 27.09.2014 Cumartesi 16:00 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Bağlarbaşı M.Kemal lisesi Mehmet Altınkaya Bilal Yalçın Yunus Sarar Havin Bağsever

7 27.09.2014 Cumartesi 18:00 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Bağmancı spor Kendir Yılmaz Çalışır Mustafa Uyuşmaz İ.Halil Küpeli Murat Akçun

8 27.09.2014 Cumartesi 14:00 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Haliliye Yenihal Abdullah İnatoğlu Mehmet Mızrak Şükrü Çavcı Emin Baydağ

9 27.09.2014 Cumartesi 16:00 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Urfa gücü V.Şehir başak Sedat Akbaba Mehmet Mızrak İsa Doğanlar Suat Yetkin

10 27.09.2014 Cumartesi 18:00 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi 11..Nisan Memsin Hasan Keser Sedat Akbaba Mesut Aslanyiğit Emin Baydağ

11 27.09.2014 Cumartesi 13:30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Özkarakeçili Genç karakeçili Ayhan Karakaş Deniz Altun Mehmet Çinpolat A.Kadir Baylan

12 27.09.2014 Cumartesi 15:30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Tarım C.Pınar bld. Mehmet Çinpolat Ayhan Karakaş Ü.Yalçın Eser Bülent Donma

13 27.09.2014 Cumartesi 17:30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Anka spor Anadolu Gençlik Çetin Öncel A.Kadir Yüksekkaya Ü.Yalçın Eser Namık Büyükünal

14 27.09.2014 Cumartesi 13:30 Şutim sahası U-15 Ligi Gençlerbirliği Edessa 7 yıldız i.halil hatipoğlu mehmet çiftçi nur çiftçi

15 27.09.2014 Cumartesi 15:00 Şutim sahası U-15 Ligi Karaköprü bld Memsin Mustafa Ölüoğlu İ.Halil Hatipoğlu Nur Çiftçi

16 27.09.2014 Cumartesi 10:00 Şanlıurfa spor tesisi U-14 Liği Şanlıurfa spor Van BŞB Murat Kaya Yusuf Tören Barış Tuna

17 27.09.2014 Cumartesi 12:00 Şanlıurfa spor tesisi U-15 Ligi Şanlıurfa spor Van BŞB Erhan Kutlu Uğur Çetin Yusuf Tören

18 28.09.2014 Pazar 15.00 Şutim sahası U-15 Ligi V.Şehir Sanayi Güven spor İbrahim Yıldız Nur Çiftçi Şükrü Çavcı

19 28.09.2014 Pazar 16:30 Şutim sahası U-15 Ligi Urfa gücü Suruç gençlik Mustafa Çalışır Guli Güler Mesut Aslanyiğit

20 28.09.2014 Pazar 14:30 Siverek ilçe U-19 Ligi Siverek bld V.Şehir gap A.Kadir Yüksekkaya Barış Tuna Çetin Öncel Murat Akçun

21 28.09.2014 Pazar 14:30 Viranşehir U-19 Ligi V.Şehir bld. Hilvan spor Deniz Altun Yusuf Tören Yunus Sarar Hamza Doğan

22 28.09.2014 Pazar 14:30 Bozova U-19 Ligi Bozova gücü Kelaynak Mehmet Çiftçi İ.Halil Küpeli İsa Doğanlar M.Ali Özşakrak

23 28.09.2014 Pazar 13:30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi Tarım spor Gençlerbirliği Uğur Çetin Zeynel Oğuz Şervan Ayan Mehmet Doni

24 28.09.2014 Pazar 15:30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi 11..Nisan Gençlik spor Erhan Kutlu Uğur Çetin Zeynel Oğuz Salih Yıldırım

25 28.09.2014 Pazar 15:00 Arena 2 nolu saha U-17 Ligi Büyükşehir bld Edessa 7 yıldız Emin Boz Şervan Ayan Mustafa Uyuşmaz Müslüm Kara

26 28.09.2014 Pazar 13:30 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Urfa gücü Anka İrfan Ergüner Mehmet Gülper İsmail Yılmaz A.Kadir Baylan

27 28.09.2014 Pazar 15:15 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Birecik bld Karaköprü bld Hasan Keser İ.Halil Bilğin İrfan Ergüner Murat Aykaç

28 28.09.2014 Pazar 17:00 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Genç karakeçi Bağlarbaşı İ.Halil Bilğin Mehmet Gülper İsmail Yılmaz Abdullah Bulut

29 28.09.2014 Pazar 15:00 Yenice 1 nolu saha U-17 Ligi Akçakale spor Öz karakeçili Murat Kaya Sedat Akbaba Mehmet Altınkaya Namık Büyükünal

30 28.09.2014 Pazar 16:00 Şanlıurfa spor tesisi U-19 ELİT Şanlıurfa spor Karşıyaka spor Mikail Cihangir Gökhan Çelik Tuncer Bilir ( M.Ölüoğlu ) Suat Yetkin

26 Eyl 2014 - 00:00 - Spor

urfanatik.com son bir ayda 1.525.492 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa En Başarılı Milletvekilini Seçiyor!