İşte Haftanın Hakemler

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 13. Hafta maçlarında görev yapacak olan hakemler açıklandı. Birecik İlçesinde oynanan haftanın kritik

ŞanlıurfaAmatörkümede maç yönetecek olan hakemler belli oldu. İl ve İlçelerde oynanacak olan Birecik Belediye - Badıllı gençlik (Erhan Kutlu) ve Yukarı Göklü - Birecik spor (Mikail Cihangir) kritik maçı yönetecekler.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Şanlıurfa İl hakem Kurulunca yapılan açıklamaya göre, Amatör Kümede 13. haftasında oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şunlar:

6.01.2018 Cumartesi

12.00 11 Nisan 2 Nolu U-15 Ligi B.Şehir bld. - V.Şehir spor (Sedat Yılmaz, Ali Doğan, İsmail Güner)

13.30 11 Nisan 2 Nolu U-15 Ligi Siverek bld. - C.Pınar demir (Mustafa Geçgel, Yonca Başak Kurum, Kader Aslan)

13.00 Halfeti ilçe U-19 Ligi Yukarı göklü - Reha gençlik (Mehmet Düğer, Buğra Kaan Köksoy, İ.Yaşar Bulut)

12.00 V.Şehir ilçe U-19 Ligi V.Şehir sanayi - Büyükşehir bld. (M.Fatih Erdem, İ.Halil Beden, Ömer Faruk Çakmak)

14.00 V.Şehir ilçe U-19 Ligi V.Ş.İdman yurdu - Genç karakeçi (İ.Halil Bilgin, Özkan Ertürk, İ.Halil Fırat)

13.00 C.Pınar ilçe U-19 Ligi C.Pınar Bld.- Keçespor (Murat Kaya, Uğur Kılıç, Numan Süzen)

13.00 Bozova ilçe U-19 Ligi Bozova gücü - Şutim spor (Mithat Levent, M. Emin Akkoyun, A.Uğur Sürmeli)

10.00 Gap Vadisi U-15 Ligi Şanlıurfaspor - Batman Petrol Spor Aş. (Y.Adnan Kendirciler, Mehmet Çakmak, M.Mustafa Çalışır)

12.00 Gap Vadisi U-16 Ligi Şanlıurfaspor - Batman Petrol Spor Aş. (Bakır Aslan, Cuma Atabaş, Yusuf Ocak)

7.01.2018 Pazar

11:30 Yenice 1 U-19 Ligi Yenice spor - 15 Temmuz (İ.Halil Hatipoğlu, Rızvan Sümer, Ekrem İnanpolat)

13.30 Yenice 1 U-19 Ligi Tarım spor - Yeni hal spor (Süleyman Alkan, Mustafa Daban, Esra Sağlam)

12.00 Yenice 2 E.Y.Bld. 1. Amatör Çamlıdere spor - Eyyübiye gençlik (Mehmet Çinpolat, Cuma Atabaş, Ramazan Yakıcı)

14.00 Yenice 2 E.Y.Bld. 1. Amatör Yukarı göklü - Birecik spor (Mikail Cihangir, Mehmet Şengül, İsrafil Lalaşahin)

11.00 11 Nisan 1 Nolu U-14 Ligi Edessa 7 yıldız - Yeni harran (Halil Beşer)

12:30 11 Nisan 1 Nolu E.Y.Bld. 1. Amatör Karaköprü spor - Keçe spor (Hasan Keser, İ.Halil Fırat, Mehmet Yeşilyaprak)

14.30 11 Nisan 1 Nolu E.Y.Bld. 1. Amatör Reha gençlik - Gençler birliği (İsmail Öztürk, Mahmut Alpay, Gürkan Sarıca)

11:30 11 Nisan 2 Nolu U-14 Ligi Gençlik spor - Şutim spor (Casım Bakır)

13.00 11 Nisan 2 Nolu U-14 Ligi Akçakale Bld. – Şanlıurfaspor (Emir Gezici)

13.00 C.Pınar ilçe U-19 Ligi C.Pınar demir - Anka spor (Şükrü Çavcı, Emrullah Kırnaz, Mehmet Kuşuçar)

13.00 V.Ş.Eski stad U-19 Ligi V.Şehir spor - Bağlarbaşı (Abdullah İnatoğlu, A.Kadir Yıldız, İ.Halil Işık)

13.00 Bozova ilçe U-19 Ligi 75.Yıl gençlik - Karaköprü bld. (Yusuf Tören, Yusuf Özakbalık, Sercan İkiz)

12.00 V.Şehir ilçe E.Y.Bld. 1. Amatör V.Ş.İdman yurdu - C.Pınar tigem (Mustafa Uyuşmaz, Mustafa Geçgel, Harun Çelik)

14.00 V.Şehir ilçe E.Y.Bld. 1. Amatör V.Şehir sanayi – Karşıyaka (Yusuf Erol, Kadir Şervan Ayan, Serkan Kaya)

13.00 Siverek ilçe U-19 Ligi Siverek bld. - Fatih spor (Mustafa Çiloğlu, Rıdvan Çetinkaya, Yasin Mert Karahan)

13.00 Halfeti ilçe E.Y.Bld. 1. Amatör Halfeti spor - Bozova gücü (İ.Halil Yıldız, Mehmet Yetkin, Yusuf Çalkam)

13.00 Birecik ilçe E.Y.Bld. 1. Amatör Birecik bld. - Badıllı gençlik (Erhan Kutlu, Çetin Öncel, İsa Doğanlar)

05 Oca 2018 - 09:06 - Spor

urfanatik.com son bir ayda 2.977.099 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.