ŞANDER 2015 Yılının İlk Bursunu Vermeye Başladı

ŞANDER 2015 yılın ilk bursunu AK Parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri katılımıyla Şanlıurfalı öğrencilere verilmeye başlandı.

ŞANDER 2015 yılın ilk bursunu AK Parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri katılımıyla Şanlıurfalı öğrencilere verilmeye başlandı.Konu hakkında açıklamalar yapan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, düzenli bir geliri olmadan da bir şeylerin yapılabilme gayretinde olduklarını belirtmiştir. Yönetim Kurullarının yoğun çabaları ve hayırseverlerin katkılarıyla bu yılda çok sayıda öğrenciye burs verme imkanı oluşmasından dolayı mutlu olduklarını vurgulamıştır.Ayrıca ŞANDER’in hayır severlerle girişimlerinin devam etmekte olduğunu,belirlenen burs sayısının arttırılması hususunda çalışmaların sürdürüldüğünden bahsetmiştir.Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Cevheri bir öğretim görevlisi olarak yapılan hizmetin bir sorumluluk projesi olması nedeniyle, ŞANDER’i kutlayarak, burs verilen öğrenci sayısının arttırılması için her türlü desteği vereceğini belirtmiştir. Ayrıca bir öğrenci için Bir Liranın ne kadar önemli olduğu çok iyi bilen biri olarak, öğrencilerin verilen bursun değerini bilmelerini ve ilerde iş hayatına atılmaları durumunda bu geleneği devam ettirmelerini vurgulamıştır.Burslarını almaya gelen öğrencilere yöresel ikramlardan külünce, börek, tatlı ve içecekler ikram edilerek, öğrenciler arasında sosyal bir kaynaşmanın sağlanması ve hemşerilik duygularının da güçlendirilmesine çalışılmıştır.Şanlıurfa’mız, ülkemiz için çok önemli ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için açılan Burs Kampanyamıza yardım eden ve bundan sonra yardım edeceklere hayırlarının Halil İbrahim Bereketi ile bereketlenmesini diler saygılarımızı sunarız.

23 Kasım 2015 - Gündem

urfanatik.com son bir ayda 745.641 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?