Bölgenin Gözü Onun Mucize Parmaklarında

Gaziantep Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Kıvanç Güngör; bölgede uygulamış olduğu başarılı tedavi yöntemleri ile ülke

Yıllardır tedavi olmak üzere göz rahatsızlıkları olan hastalar Ankara, İzmir ve İstanbul gibi illerin yolunu aşındırmaktaydı. Prof. Dr. Kıvanç Güngör uyguladığı başarılı tedavi yöntemleri neticesinde Gaziantep İlinde de ki Üniversite Hastanesinde batı illerinden de hasta kabulüne başladı.

1991 yılında araştırma görevlisi olarak göreve başladığı Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde bütün kariyer basamaklarını tırmanıp Profesör olan Kıvanç Güngör akademik anlamda kendi donanımını tamamlamasının ardından batı illerinde rahat bir şekilde görev yapmak yerine kendini bölgeye ve bölge insanına adadı.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dekan olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Kıvanç Güngör aynı zamanda günlük olarak hasta muayene ve tedavi işlemlerini de yürütmekte. Gaziantep ve çevre illerinin yanı sıra birçok bölgeden hasta kabul eden Güngör her bir hasta ile de yakinen ilgilenmekte.

Hastalarla kurmuş olduğu sıcak ve samimi diyalog neticesinde hastaların gönlüne taht kuran Prof. Dr. Kıvanç Güngör'ün hastaları ise yapmış olduğumuz röportajda övgü dolu sözlere yer verdiler.

Doğu Anadolu Bölgesinin yanı sıra Ege hatta Marmara Bölgesinden bile tedavi olmak üzere gelen hastalar "Üniversite bünyesinde donanımlı ve gerçekten işin ehli olan bir uzman tarafından tedavi edilmek bizleri mutlu etmekte. Kapsamlı bir tedavinin sadece özel hastanelerde ve uçuk fiyatlarla gerçekleştiğini bilirdik. Ama Gaziantep Üniversitesi Göz Bölümündeki değerli Kıvanç hocamız bunun tam aksini bizlere ispatladı. Bizler le yakından ilgilendi. Güçlü bir hafızası da var. Aylar öncesinden muayene ettiği birçok hastanın da değil isimleri yaptığı tetkikler ve koyduğu teşhisler bile aklında. Tedavi olmak için uçak parası ödeyip diğer illere gitmiyoruz. Yanı başımızdaki devletimizin yani üniversite hastanemizdeki uzman hocamızın ellerinde tedavi oluyoruz. Umarız ki hocamızın bu yüksek performansı ve samimi iletişimi diğer üniversitelere ve diğer hocalarımıza da örnek olur " dediler.

13 Ocak 2016 - Sağlık

urfanatik.com son bir ayda 727.549 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Urfa'nın çözülmesi gereken en acil sorunu sizce hangisidir?