Şehit Ailelerinden Başkan Atilla’ya Plaket

Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Viranşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yetkilileri Ceylanpınar

ŞanlıurfaŞehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Viranşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya ve Ak Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Ahmet Güntekin’e Belediye Başkanlık makamında teşekkür plaketi takdim edildi.Bu ülkenin bekası için kanını ve canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilediğini ifade eden Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ‘’Şehitlerimiz olmasaydı bu topraklarda ezan, Kur'an-ı Kerim ve Al Bayrağımızda olmayacaktı. Biz bugün rahat bir şekilde evimizde ve makamımızda oturuyorsak, geçmişte bu vatan için mücadele eden şehitlerimize borçluyuz. Şehit ailelerimizi unutmamız gerekiyor onlara gözümüz gibi bakmamız sevip saymamız lazım. Çünkü şehit ailelerimizde bir bedel ödedi. Kendilerine imkanlarımız dahilinde bir vatandaş, devlet hükümet olarak her zaman şehit ailelerin yanında durmamız lazım. Ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Viranşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine teşekkür ediyorum. Bizlere ayrıca plaket takdim ettiler, bizi bu plakete layık gördüklerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Benim için şehit ailelerinden plaket almak çok önemli manevi değeri çok yüksek tekrar ben kendilerine teşekkür ediyorum bizlere layık gördüklerinden dolayı’’ifadelerinde bulundu.
Öncelikle tüm şehitlere rahmet ve ailelerine sabrı cemil dileyen Ak Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Ahmet Güntekin ise, ‘’Şehitlerimiz bizlerin yaşaması ve ülkemizin selameti için şehit oldular. Her zaman olduğu gibi bugünde şehit ailelerin yanındayız. Allah memleketimize ve ülkemize huzur versin hep birlikte şehit ailelerine sahip çıkmamız lazım. Allah şehit ailelerine sabır versin. Şehit aileleri derneği bugün bizleri gururlandırdılar bizlere plaket takdim ettiler. Bu anlamlı plaket bizler için çok önem taşıyor. Şehitlerimizi unutmamak için büyük bir vesiledir’’dedi.
Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, ‘’Ceylanpınar’daki şehit ailelerine verdiği önemden dolayı bugün Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın ziyaretine geldik. Gerçekten şehit aileleri son 10 yıldır büyük önem vermektedir. Bugün de hükümetimiz olsun ve Ak Parti hükümetin sonra değer kazanmaya başladık. Bunun içerisinde yerel yönetimler ve özellikle belediyeler, bölgemizde özellikle şehit ailelere Şanlıurfa’yı geçtikten sonra yerel yönetimler şehit ailelere önem vermemektedir. Diyarbakır, Van, Mardin orada çalışan şehit ailelerimiz gazilerimiz çok zor durumdalar. Bu durumu geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanımız Efkan Ala, geldiğinde bizzat kendisine ilettik. Ama Gerçekten de bizim bölgelerimizde şehit ailelerine çok büyük önem veriliyor. Sayın Menderes Atilla, başkanıma burada Ceylanpınar’da oturan şehit ailelerine verdiği destekten katkıdan dolayı kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Ak Parti ilçe başkanımız Ahmet Güntekin beyde bu şekilde her zaman bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.
Viranşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği temsilcisi Pınar Çuvanlıoğlu ise, ‘’Bugün Ceylanpınar ilçemizde bulunmaktayız. Şehit aileler derneği adına Belediye Başkanımız sayın Menderes Atilla’yı ziyaret ettik. Kendisine şehit ailelerinin yanında olma duruşunun yanı sıra diğer çalışmaları için teşekkür plaketi takdim ettik. Aynı zamanda Ak parti ilçe Başkanımız sayın Ahmet Güntekin’i de ziyaret ettik kendisine teşekkür plaketi takdim ettik. Kendilerinden tek isteğimiz derneğimize ellerinden geldikçe mümkün oldukça destek olmak manevi olarak desteklerini istiyoruz’’ifadelerinde bulundu.Ziyaret esnasında bu ülkenin bekası için kanını ve canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilediğini ifade eden Başkan Atilla, tüm şehitlere Allah'tan rahmet diledi. Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz ve Çuvanlıoğlu'da şehit ailelerine verilen destekten duydukları memnuniyeti belirterek, ilçede görev yapan tüm kamu görevlilerine başarı diledi.
Ziyaretin sonunda Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Pınar Çuvanlıoğlu tarafından Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya ve Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Güntekin’e plaket takdim edildi.

01 Ocak 2016 - Gündem

urfanatik.com son bir ayda 492.200 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi