Hakem gözlemci görevlendirme listesi açıklandı.

1  19.09.2014  Cuma  20.00  Arena 1  nolu saha  U-19 Ligi  D.S.İ spor    Büyük şehir bld.spor  Hasan Keser  Yılmaz Çalışır  Çetin Öncel

1 19.09.2014 Cuma 20.00 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi D.S.İ spor Büyük şehir bld.spor Hasan Keser Yılmaz Çalışır Çetin Öncel Halil Baylan

2 20.09.2014 Cumartesi 15.00 Faruk Çelik stadı U-17 Ligi Karaköprü bld Anadolu gençlik Çetin Öncel Güngör Çınkı Mehmet Gülper Emin Baydağ

3 20.09.2014 Cumartesi 14.30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi Edessa 7 yıldız Genç karakeçili Yılmaz Çalışır Ayhan Karakaş İsa Doğanlar Suat Yetkin

4 20.09.2014 Cumartesi 16.30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi Birecik bld spor Bağlarbaşı Sabahat Çeviren Şefik Özbek Celal Eriş Hamza Doğan

5 20.09.2014 Cumartesi 18.30 Arena 1 nolu saha U-17 Ligi D.S.İ spor Büyük şehir belediyespor Hasan Tetik Mustafa Çiloğlu Yunus Sarar Hamza Doğan

6 20.09.2014 Cumartesi 14.30 Arena 2 nolu saha U-17 Ligi Anka spor İdman yurdu Mehmet Altınkaya Yalçın Eser Mustafa Uyuşmaz Reşit Beyazağaç

7 20.09.2014 Cumartesi 16.30 Arena 2 nolu saha U-17 Ligi Harran spor Akçakale spor Emin Boz Kadir Yüksekkaya Mustafa Çalışır Murat Aykaç

8 20.09.2014 Cumartesi 18.30 Arena 2 nolu saha U-17 Ligi Öz Karakeçili Urfa gücü Erhan Kutlu Şükrü Çavcı İsmail Yılmaz Havin Bağsever

9 20.09.2014 Cumartesi 14.30 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Bağmancı spor Çamlıdere Sedat Akbaba Ferhat Ünlü Mehmet Mızrak Salih Yılldırım

10 20.09.2014 Cumartesi 16.30 Yenice 2 nolu saha U-17 Ligi Kendir spor Reha gençlik Barış Tuna Yusuf Yaşar İbrahim Yıldız Mehmet Doni

11 20.09.2014 Cumartesi 18.30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Yıldırım gücü Güven spor Mehmet Çiftçi Abdullah İnatoğlu İbrahim Yıldız Mehmet Yazar

12 20.09.2014 Cumartesi 14.30 Yenice 1 nolu saha U-17 Ligi Gençlik spor Tarım spor Murat Kaya Yusuf Ocak Şervan Ayan Murat Akçun

13 20.09.2014 Cumartesi 16.30 Yenice 1 nolu saha U-17 Ligi Gençlerbirliği Karşıyaka Emrah Yücekaya Onur Aykaç Yusuf Tören Bilal Kutlu

14 20.09.2014 Cumartesi 15.00 Birecik ilçe stadı U-19 Ligi Kelaynak -11 nisan 11..Nisan Mustafa Ölüoğlu Guli Güler Özkan Ertürk Müslüm Kara

15 21.09.2014 Pazar 14.00 V.şehir ilçe stadı U-19 Ligi V.Şehir gap Öz kakrakeçili Yusuf Yaşar İbrahim Yıldız Mustafa Uyuşmaz Salih Yıldırım

16 21.09.2014 Pazar 16.00 V.şehir ilçe stadı U-19 Ligi V.şehir başak Bağmancı spor Mustafa Çiloğlu Hasan Tetik Mustafa Çalışır Havin Bağsever

17 21.09.2014 Pazar 15.00 Akçakale ilçe stadı U-19 Ligi Akçakale spor Bağlarbaşı Kadir Yüksekkaya Ferhat Ünlü Mehmet Gülper Mehmet Doni

18 21.09.2014 Pazar 15.00 Hilvan ilçe stadı U-19 Ligi Hilvan spor Tarım spor Şefik Özbek Onur Aykaç Şükrü Çavcı Murat Aykaç

19 21.09.2014 Pazar 14.30 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Edessa 7 yıldız Anka spor Gökhan Çelik Yusuf Ocak Mehmet Mızrak Namık Büyükünal

20 21.09.2014 Pazar 16.30 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi İdmanyurdu Siverek Belediyespor: Güngör Çınkı Sabahat Çeviren İsmail Yılmaz Namık Büyükünal

21 21.09.2014 Pazar 18.30 Arena 1 nolu saha U-19 Ligi Genç Karakeçi Bozova gücü Deniz Altun İsa Doğanlar Yunus Sarar Murat Akçun

22 21.09.2014 Pazar 14.30 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Anadolu Gençlik Haliliye spor İsmail Çelik Sedat Akbaba Osman Damar Emin Baydağ

23 21.09.2014 Pazar 16.30 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Yeni hal spor Viranşehir Bld. Mehmet Şengül Mehmet Altınkaya Barış Tuna Kadir Baylan

24 21.09.2014 Pazar 18.30 Arena 2 nolu saha U-19 Ligi Telekom spor Gençlerbirliği Hüseyin Kılıç Yusuf Tören Ü.Yalçın Eser Muzaffer Satıcı

25 21.09.2014 Pazar 14.30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Harran spor Urfa gücü İrfan Ergüner Yunus Sarar Şervan Ayan Suat Yetkin

26 21.09.2014 Pazar 16.30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Polis gücü Ceylanpınar Demir Çetin Öncel İbrahim Hatipoğlu Musa Toraman Müslüm Kara

27 21.09.2014 Pazar 18.30 Yenice 2 nolu saha U-19 Ligi Memsin spor Reha gençlik İ.Halil Bilğin Zeynel Oğuz Celal Eriş Abdullah Bulut

28 21.09.2014 Pazar 15.30 Yenice 1 nolu saha U-19 Ligi Kendir spor C.pınar tigem Halil Çağlayan Özkan Ertürk Mehmet Erkaymaz Abdullah Bulut

29 21.09.2014 Pazar 12..00 Şanlıurfa Spor Tesisleri U- 16 Ligi Şanllıurfa Spor Tarsus İdman Yurdu Hüseyin Kılıç Guli Güler Mehmet Çiftçi

30 21.09.2014 Pazar 14..00 Şanlıurfa Spor Tesisleri U-17 Ligi Şanllıurfa Spor Tarsus İdman Yurdu Murat Kaya Abdullah İnatoğlu Zeynel Oğuz (İ.Halil Bilğin ) Zeki Karadeniz. Haber Merkezi

#

19 Eyl 2014 - 00:00 - Spor

urfanatik.com son bir ayda 1.645.744 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa En Başarılı Milletvekilini Seçiyor!