Üniversite sağlık liseleri müdürlerini topladı

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Şanlıurfa'da bulunan Sağlık Meslekleri Liseleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Şanlıurfa’daki Sağlık Meslekleri Liseleri müdürleri katıldılar.

Toplantı, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Müdür olarak atanan Prof.Dr. Hasan Akan tarafından yapılan “okulu tanıtıcı” bir sunum ile başladı. Ardından, Sağlık meslek liseleri okul müdürleriyle karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. İl bazındaki sağlık eğitimi konusunda sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldığı toplantıda Özellikle, sağlık eğitiminin kalitesinin iyileştirilmesi yönünde neler yapılabileceği tartışıldı.
Toplantı sonunda her ay bu konuların istişare edilmesi için toplanma kararı alındı.Toplantıya özel Reha Sağlık Lisesinden Ömer Mısır, OSM özel Ortadoğu Sağlık Lisesinden Nurettin Beyazıt, Celal Çiftçi Sağlık Lisesinden Celal Çiftçi, Özel Şefkat sağlık lisesinden Abdurrezzak Çankaya, Hacı Bozan Bozanoğlu sağlık lisesinden Nuri Tufan, Karaköprü Maşuk Sağlık Lisesinden Abdüsselam İlhan, İbni Sina Sağlık lisesinden Şefkat Er ve Mahmut ikbal Anadolu Teknik lisesinden Muharrem Önel katıldılar. Ayrıca, Sağlık Hizmetleri MYO’dan Müdür yardımcıları Öğrt. Gör. Mahmut Padak, Öğrt. Gör. Reşat Dikme, program koordinatörü Öğrt. Gör. Selahattin Gür ve Sağlıkta pozitif düşünce kulübü danışmanı Öğrt. Gör. Salih Hartevioğlu katıldılar.

22 Aralık 2015 - Sağlık

urfanatik.com son bir ayda 492.200 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi