Vali Tuna Yeşilay Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; Şanlıurfa Yeşilay Şubesi Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen kahvaltıda Yeşilay üyeleriyle bir araya geldi.

GapSukayTesislerinde düzenlenen buluşmada üyelere hitap eden Vali Tuna; Yeşilay Şanlıurfa Şubesinin başka illerle kıyaslanamayacak kadar aktif çalıştığını belirtti. Gelecekte daha sağlıklı bir toplum için herkesin gönüllülükesasıyla Yeşilay’a destek vermesi gerektiğini belirten Vali Tuna; gönüllülüğe kadın eli değmesiyle daha başarılı sonuçlar alındığını dile getirdi.

Bağımlılığın bütün dünyada bir sorun olduğunu kaydederek konuşmasına devam eden Vali Tuna; bağımlılığın küresel bir sektör haline geldiğini vurguladı. Bağımlılığın son yıllarda çeşitlilik gösterdiğine de değinen Vali Tuna: “Bağımlılık yakın tarihte teknoloji bağımlılığına kadar uzanmıştır. Ülkemizin güzide bir markası olan Yeşilay mensuplarının bağımlılıkla mücadelede bilimsel temelli çalışmaları ve herkesin yüreğini ortaya koyması takdire şayandır. Bağımlılıkla mücadele konusunda her bireyi, her kurumu ve her çalışmayı önemsiyoruz. Çünkü bağımlılık insanın düşünmeözelliğiortadan kaldırmaktadır. Düşünemeyen,üretemeyennesillerle bir gelecek inşa etmemiz de mümkün değildir” dedi.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ise konuşmasında; Yeşilay’ın kuruluş amacı ve Şanlıurfa’da yaptığı çalışmalar hakkındabilgiler vererek çalışmalarına destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

08 Nisan 2017 Şanliurfa- Gündem

urfanatik.com son bir ayda 489.517 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi