Fırat havzası su kalitesi izleme toplantısı

Fırat Havzası Su Kalitesi İzleme Programı Toplantısı DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü GAP Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Umut DELİ

Fırat Havzası Su Kalitesi İzleme Programı Toplantı

DSİ

GAP 15. Bölge Müdürlüğü GAP Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Toplantıya Su Yönetimi Genel Müdürlüğünden Daire Başkanı Bilal Dikmen, Şube Müdürü Nermin Anul, Uzmanlardan Caner Gök, Muhammet Azlak, Muhammet Azlak katıldı.

Su Yönetim Genel Müdürlüğü, İzleme ve Su Bilgi Sistemi Daire Başkanı Bilal Dikmen Başkanlığında, gerçekleşen toplantıda konuşan DSİ GAP 15. Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Şadan Sever,çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sunum sonrasında İllerden gelen Kurum temsilcilerinin katılımı ile Havza üzerinde belirlenmiş olan izleme noktaları coğrafi bilgi sistemi üzerinden gösterilerek ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak İzleme Noktalarının nihaileştirilmesi kararları alındı.

Ayrıca, toplantıya 16 ilden; DSİ Bölge Müdürlükleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Belediyeler olmak üzere Su Yönetim Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen kurumlar katıldı.

25 Aralık 2015 - Gündem

urfanatik.com son bir ayda 513.441 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi