Başkan Delioğlu’ndan seçim sonuçlarına ilişkin yeni açıklama

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, 2024 yılı Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin sona ermesinin ardından açıklamada bulundu.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Şanlıurfa'da 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, partisinin aldığı sonuçlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Kesin olmayan sonuçlara göre, Şanlıurfa'da AK Parti 4, DEM Parti 7, Yeniden Refah Partisi 1 ve MHP ise 1 Belediye Başkanlığı kazandı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, beş yıldır Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür etti.

Başkan Delioğlu, Beyazgül'ün Şanlıurfa'ya yaptığı hizmetler için minnettar olduklarını belirtti ve AK Parti'nin ve şehrin geleceği için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

Ayrıca Başkan Delioğlu açıklamasında, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ı tebrik eden Delioğlu, bu başkanların millete hizmet yolunda başarılar dilediğini ifade etti.

02 Nis 2024 - 20:04 Şanliurfa/ Şanliurfa- Yaşam

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.788.609 kez ziyaret edildi.