Yerel seçim sonrası Başkan Delioğlu’ndan dikkat çeken mesaj

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ve Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Sezai Canbek, seçim sonuçlarını değerlendirdi.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ve Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Sezai Canbek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yapılan değerlendirmelerde bulundu. Her iki başkan da seçim sürecinin demokratik olgunluk içinde tamamlandığını ve milletin iradesine saygı duyduklarını ifade etti.

Başkan Delioğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Şanlıurfa ve ülkenin seçim sürecini huzur içinde ve demokratik bir olgunlukla tamamladığını belirtti. Milletin sandıkta ortaya koyduğu tercihe sonuna kadar saygı duyduklarını vurgulayan Delioğlu, seçilen belediye başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar ve azalarını tebrik etti. Ayrıca, AK Parti teşkilatına ve destekleyenlere teşekkürlerini iletti.

Karaköprü İlçe Başkanı Av. Sezai Canbek ise yaptığı açıklamada, milletin iradesine saygı duyduklarını ve seçim sonuçlarının Şanlıurfa ve ülke için hayırlı olmasını dilediğini belirtti. Kazanan belediye başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar ve azalarını tebrik eden Canbek, seçim sürecinde emeği geçen AK Parti teşkilat mensuplarına, adaylara, sandık görevlilerine ve destekleyenlere teşekkür etti.

Her iki başkan da, AK Parti'nin seçimlerdeki performansından memnuniyet duyduklarını ve partilerinin halkın tercihine uygun bir tavır sergilediğini belirtti. Yeni dönemde, halkın beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde hareket ederek, şehrin gelişimine katkı sağlamak için çalışacaklarını vurguladı.

01 Nis 2024 - 21:14 Şanliurfa- Siyaset

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.867.994 kez ziyaret edildi.