Oryantal Didem’den Mehmet Ali Erbil ve Tatlıses’e sert tepki!

İbo Show sayesinde fenomen olan oryantal Didem Kınalı Şanlıurfa’nın ünlü sanatçısı İbrahim Tatlıses'i ve Mehmet Ali Erbil'in kendinden yaşça küçük kadınlarla evlenmek istemeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

İbo Show ile yıldızı parlayan Oryantal Didem Kınalı şarkıcılığa soyunarak gündeme gelmiş ve bir süre önce yaptığı "Zengin adamlar kilolu, çirkin, yaşlı ve kokuyor" sözleriyle tepki çekmişti.

Son dönemde kendilerinden yaşça çok küçük kadınlarla aşk yaşayarak kendilerinden söz ettiren Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil'e Kınalı'dan sert sözler geldi.

"Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok" diyen Kınalı konuşmasının devamında "Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı. 40'ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ne diyeyim ben? Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı" dedi

Kınalı açıklamasına şöyle devam etti "Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5-10 yaş tamam diyoruz da, 40 yaş farkı nedir arkadaş, ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim, anca kendimden 5-10 yaş büyük birisiyle birlikte olabilirim. Ama bunlar ipin ucunu kaçırmış." İfadelerini kullandı.

20 Kas 2023 - 00:24 - Magazin

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.949.167 kez ziyaret edildi.