Pazar günü burçları neler bekliyor? 

2 Temmuz Pazar gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı ve en şansız burçları hangileri? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları yayımlandı.

Pazar günü burçları neler bekliyor? 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 
+11
Haber albümü için resme tıklayın

 Koç

 
Sevgili Koç, günün ilk yarısında partnerinle ve çocuklarınla bir araya gelebilir, eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsin. Sevgi paylaşımın yoğun olabilir. Seyahatle ya da sanatsal aktivelerle ilgili de birtakım girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise yorgunluk, halsizlik, dalgınlık söz konusu olabilir. Duygusal hassasiyetlerinin olması da mümkün. Gün genelinde de ani ve beklenmedik harcamalar gündeme gelebilir veyahut partnerinle ilişkinde birtakım gerginlikler söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Boğa 

Sevgili Boğa, günün ilk yarısında ailenden maddi destek görebilir veyahut aile bireylerinin sağlığıyla ilgili birtakım gündemlerin, girişimlerin olabilir. Evinle ilgili de birtakım işlerin ,girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise kendi sağlığınla ya da yakınlarının sağlığı ile ilgili hassasiyetlerinin olması da mümkün. Gün genelinde de aile bireyleriyle ilişkilerinde tepkisel tavırlar gündeme gelebilir ve gerginlikler yaşayabilirsin. Hızlı ve ani gelişmeler de söz konusu olabilir. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

İkizler 

Sevgili İkizler, günün ilk yarısında yakın çevrendeki kişilerle ve dostlarınla bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Sevgi paylaşımın yoğun olabilir. Aynı zamanda seyahat ve eğitim ile ilgili de birtakım gündemlerin ve girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise partnerinle ya da diğer insanlarla ilişkinde duygusal hassasiyetler ve hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Gün genelinde de yakın çevrendeki kişilerle iletişimin, görüşmelerin hızlı olabilir fakat beklenmedik haberlere, ani gelişmelere ve gerginliklere de müsait etkiler var. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Yengeç

 
Sevgili Yengeç, günün ilk yarısında işin, maddi kazançların, kendi sağlığın ya da yakınlarının sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Aynı zamanda sağlığınla, işinle ya da maddi konularınla ilgili bazı girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise sağlığınla ilgili birtakım hassasiyetlerin, dalgınlıkların, kararsızlıkların ya da halsizliğin olabilir. Gün genelinde de ani para çıkışların, maddi konular ya da sağlığınla ilgili hızlı ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Aynı zamanda arkadaşlarınla sürpriz ve ani programlar da yapabilirsin. Sevgiyle kal.
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

 Aslan

 
Sevgili Aslan, günün ilk yarısında partnerinle ya da çocuklarınla sevgi paylaşımın yoğun olabilir. Hayattan keyif alabileceğin ve enerjinin yüksek olabileceği bir zaman dilimi olacaktır. Günün ikinci yarısında ise partnerinin ya da çocuğunun sağlığı ile ilgili bazı kaygıların olabilir. Partnerinle ilişkinde duygusal hassasiyetler ve alınganlıklar gösterebilirsin. Gün genelinde de ilişkilerin ve maddi konularla ilgili hızlı ve ani gelişmeler, değişimler yaşayabilirsin. Beklenmedik para çıkışların olabilir. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Başak 


Sevgili Başak, günün ilk yarısında aile bireyleriyle, maddi konularla, aile bireylerinin sağlığıyla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin, girişimlerde bulunabilirsin. Günün ikinci yarısında ise aile bireyleriyle ilgili duygusal hassasiyetlerin olabilir. Gün genelinde de maddi konularla, sosyal ya da özel ilişkilerinle ilgili beklenmedik gelişen durumlar ya da sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsin. Değişim söz konusu olabilir. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Terazi

 Sevgili Terazi, günün ilk yarısında yakın çevrendeki kişilerle, arkadaşlarınla, dostlarınla iletişimin yoğun ve sosyal hayatın aktif olabilir. Ticari görüşmelerinin olması da mümkün. Günün ikinci yarısında ise kafa karışıklıkları ve kararsızlıklar yaşayabilirsin. Gün genelinde de arkadaşlarınla, sosyal çevrendeki kişilerle ilgili hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Şaşırtıcı karşılaşmalar yaşaman ya da sürpriz para çıkışları da mümkün. Sevgiyle kal.
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

 Akrep 


Sevgili Akrep, günün ilk yarısında maddi konularla, işinle, kazançlarınla ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Günün ikinci yarısında ise ilişkinde duygusal hassasiyetlerin ve alınganlıkların olabilir. İlişkinde kendi değerini sorgulayabilirsin. Gün genelinde de ilişkinde, evliliğinde ani çıkışlar, gerginlikler ve beklenmedik yön değişiklikleri olabilir. Agresif ve isyankar yaklaşımlar sergileyebilirsin. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Yay 


Sevgili Yay, günün ilk yarısında seyahatle, işle, iş görüşmelerinle ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla görüşmelerin olabilir. Seyahate çıkabilir ya da bir eğitime başlayabilirsin. Günün ikinci yarısında ise evinle ya da aile bireylerinle ilişkilerinde birtakım hassasiyetlerin ya da kararsızlıkların olabilir. Gün genelinde de işinle, seyahatle, eğitimle, hukuki konularla ya da uzakta yaşayan, uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarınla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, sürpriz haberler alabilirsin. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 


Oğlak 


Sevgili Oğlak, günün ilk yarısında sağlığınla ve finansal konularınla ilgili birtakım görüşmelerin ve girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise kafa karışıklıkları ve kararsızlıklar yaşayabilirsin. Gün genelinde de çocuğunun sürpriz masrafları çıkabilir. Aynı zamanda sağlık konularıyla ya da maddi konularla ilgili sürpriz, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Partnerinle ilişkinde de birtakım gerginlikler gündeme gelebilir. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

 Kova

günün ilk yarısında sosyal çevrendeki kişilerle, partnerinle görüşmelerin ve sevgi paylaşımın yoğun olabilir. Senin için hareketli bir zaman dilimi olacaktır. Günün ikinci yarısında ise sosyal çevrendeki kişilere karşı duygusal hassasiyetlerin ve alınganlıkların olabilir. Gün genelinde de partnerinle ya da aile bireyleriyle ilişkilerinde ani çıkışlar, gerginlikler ve hızlı gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

Balık 


Sevgili Balık, günün ilk yarısında sosyal çevren ve iş görüşmelerin yoğun olabilir. Sağlığınla ilgili de görüşmeler yapabilirsin. Günlük akışının hareketli olabileceği bir zaman dilimi olacaktır. Günün ikinci yarısında ise sağlığınla ilgili hassasiyetler, dalgınlıklar, unutkanlıklar ve enerji düşüklüğün olabilir. Gün genelinde de partnerinle ya da yakın çevrendeki kişilerle iletişiminde ani çıkışların, fevri davranışların olabilir. Ayrıca beklenmedik, hızlı kararlar alabilirsin. Sevgiyle kal. 
Pazar günü burçları neler bekliyor? 

 

02 Tem 2023 - 11:00 Şanliurfa- Burçlar

urfanatik.com son bir ayda 3.156.514 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.