Amatör kümede haftanın maçları

Şanlıurfa Amatör kümede 3. Haftada oynanacak olan müsabakalar açıklandı.

Kadir Köseler
Kadir Köseler Tüm Haberleri

Şanlıurfa Amatör kümede 3. Haftada oynanacak olan müsabakalar açıklandı. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun resmi internet sitesinden alınan bilgilere göre bu hafta il ve ilçelerde toplam 22 müsabaka oynanacağını duyurdu.

Şanlıurfa 1. Amatör kümede 3. Haftaya girilirken haftanın açılış müsabakası 28.10.2022 Cuma günü Saat : 19.00’da  Badıllı Gençlik – Eyyüpspor 1.Amatör Ligi Futbol Dünyası 1 ve Karşıyaka spor - Uyanış spor 1.Amatör Ligi 11Nisan Sentetik sahasında oynanacak.

3. Lige yükselme yolunda Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör Liginde temsile eden Siverek Belediyespor kendi evinde Pazar günü Saat: 13.00’da Fırat Üniversitesi takımını konuk edecek.

28.10.2022 Cuma  

Saat : 19.00  Badıllı Gençlik – Eyyüpspor 1.Amatör Ligi Futbol Dünyası 1

19.00  Karşıyaka spor - Uyanış spor 1.Ama

tör Ligi 11Nisan Sentetik

 29.10.2022 Cumartesi       

Saat : 13.00  DSİ spor - Hilvan Belediyespor    U 18 Ligi 11Nisan Sentetik

15.00  Genç Karakeçilispor - Şanlıurfa Gençlikspor U 18 Ligi 11Nisan Sentetik

17.00  Göbeklitepe - Edessa 7 Yıldız U 18 Ligi 11Nisan Sentetik

13.00  Bağlarbaşı – Bozovaspor U 18 Ligi Futbol Dünyası 1

15.00  63 Zirvespor - Viranşehir GücüU 18 Ligi Futbol  Dünyası 1

17.00  Hatemispor - Urfa 63 spor U 18 Ligi Futbol Dünyası 1

14.00  Yenicespor - Siverek Belediyespor U 18 Ligi Yenice 1

14.00  Karaköprü Belediyespor - Bozova Belediyespor U 18 Ligi Yenice 2

14.00  Siverek Gençlik - Karaköprü 63 Spor 1.Amatör Ligi Siverek Sentetik

14.00  Elruhaspor – Birecikspor 1.Amatör Ligi Halfeti İlçe

30.10.2022 Pazar   

Saat : 12.00  Büyükşehir Belediyespor - Akçakale 63 spor U 18 Ligi Futbol Dünyası 1

14.00  DSİ spor - Yaylak Gençlikspor 1.Amatör Ligi Futbol Dünyası 1

16.00  Çamlıderespor – Gençlerbirliği 1.Amatör Ligi Futbol Dünyası 1

13.00  Karaköprü 63 Spor - Elruhaspor  U 18 Ligi 11Nisan Sentetik

15.00  Şutimspor - Ceylanpınar Demir U 18 Ligi 11Nisan Sentetik

17.00  Şanlıfırat spor - Yeni Halspor 1.Amatör Ligi 11Nisan Sentetik

14.00  Ceylanpınar Tigemspor - Genç Karakeçilispor 1.Amatör Ligi C.Pınar ilçe

14.00  Mezra Gücüspor -   Hatemispor 1.Amatör Ligi Birecik ilçe

13.00  Siverek Belediyespor - Fırat Üniversitesispor    BAL ligi  Firkan tüysüz stadı.

25 Eki 2022 - 15:36 Şanliurfa- Spor

Muhabir  Kadir Köseler

urfanatik.com son bir ayda 1.743.190 kez ziyaret edildi.



göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?