İşte 15 – 21 Ağustos haftalık burç yorumları

Astroloji: 15 – 21 Ağustos haftalık burç yorumları. 15 Ağustos, 16 Ağustos, 17 Ağustos, 18 Ağustos, 19 Ağustos, 20 Ağustos ve 21 Ağustos tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koç burcu

Koç burç yorumları: Bu hafta mutluluk ve tatmin bulmak için çok çalışacaksınız. Şu veya bu nedenle zihinsel sakinliğiniz bozulabilir. Hayatınızda büyük kararlar almadan önce daima bir akıl hocasından tavsiye almanız önerilir. Çalışma ortamı biraz rahatsız edici olabilir çünkü yarım kalmış bir işiniz olabilir. Paranızı yenilikçi girişimlere yatırabilirsiniz ancak gayrimenkule yatırmanız bu hafta tavsiye edilmez. Ailenizle ilişkiniz güçlenecek ve birbirinizi destekleyeceksiniz. Annenizin bir sağlık sorunu varsa tıbbi tedavi gerektirebilir. Eşinizin kariyerinde bazı değişiklikler olabilir.

Dolunay etkileri devam ediyor. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündemimizde olacak. Sosyal hayatımız canlanıyor. Keyif alacağımız organizasyonlara katılabiliriz. Bize yeni kapılar açacak farklı insanlarla tanışmamız, sosyal çevremizden biriyle yeni bir ilişkiye başlamamız mümkün. Bize zarar verdiğini düşündüğümüz birini hayatımızdan çıkarabiliriz. Gelecek planlarımız bu dönemde daha da netleşecek.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Zihniniz epey faal olacak. Planlar yapacak, kararlar almaya çalışacaksınız. Sık karar değiştiriyorsunuz. Mars’ın etkisiyle iletişiminiz zaman zaman atarlı olabilir. Kardeşler, yakın akrabalar ya da çocukluk arkadaşlarınızla ilgili bir odağınız, gündeminiz olabilir. Onlarla olan iletişiminizde, diyaloglarınızda artışlar olabilir. Belki de onlar için mücadele ediyor ya da onlarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Bazılarınızın eforu ticari gündemlerinde olacaktır. Kiminizin ise bir eğitim, kurs, sınav konunuz olabilir. Dikkatli araba kullanın bu ay, kazalara açık bir dönem, ayrıca aracınızla ilgili bir gündeminiz olabilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Bu hafta işinize çok fazla çaba harcamak yerine, sadece neyin gerekli olduğuna odaklanın. Tutamayacağınız sözler vermeyin çünkü işinizle ilgili hatalar yapma ihtimaliniz yüksek. Finansal konular açısından, bu hafta muhtemelen oldukça güzel olacak. Gelirinizi artırmanıza ve zaman içinde servetinizi genişletmenize olanak tanıyan sayısız şans size sunulabilir. Aile ilişkilerinde mutluluk yaşayacaksınız, kalıcı sorunlar çözülecektir. İyi notlar alabilmek için öğrencilerin çalışmalarına öncelik vermeleri ve dikkatlerinin dağılmaması gerekir. Boğazla ilgili sağlık durumlarını ele almak önemlidir.

Dolunay etkileri devam ediyor. Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle ilişkilerimizde açık ve net olarak isteklerimizi ortaya koyabiliriz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşmamız mümkün. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Çalışıyorsak yeni bir işe geçiş yapabiliriz. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ay boyu odağınız ve mücadeleniz maddi konularda olabilir. Sanki öz kaynaklarınızı, maddi tablonuzu masaya yatırmış vaziyettesiniz.

Belki bir yatırım yapmayı planlıyorsunuz, ya da beklediğiniz bir para var. Harcamalarınıza dikkat edin, çünkü Mars gereksiz ya da hızlı para harcatabilir.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Bu hafta, yakınlarınızın tepkilerinden dolayı biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Ek olarak, bu sizi daha fazla zihinsel baskı altına sokabilir ve onlarla anlamsız çatışmalara girme riskiniz var. Kariyeriniz açısından gereksiz gecikmeleri önlemeli ve işleri zamanında bitirmeli, sonraya ertelememelisiniz. Ancak o zaman ekibinizin kıdemlilerinin saygısını ve desteğini kazanabileceksiniz. Öğrenciler, başarılı olmaya meyilli oldukları ve ilham aldıkları için istisnai bir hafta geçirecekler. Evinizdeki atmosfer beklenmedik bir ziyaretçi tarafından bozulabilir. Sağlığınızı korumak için fiziksel aktivitelere katılarak aktif olmaya devam etmelisiniz.

Dolunay etkileri devam ediyor. Yüksek öğretim ve yurt dışı konuları üzerine odaklanıyoruz. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Yeni bir eğitim fırsatı söz konusu olabilir. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var. Karşıt fikirlere karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalıyız.

20 Ağustos’ta Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Mücadele gücünüzle, isteklerinizin peşinden gidebilme becerinizle dikkat çekiyor olacaksınız. Hareketlisiniz, güdüselsiniz ve özgüvenlisiniz. Kronik sağlık sorunlarınıza dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerle ilgili eforunuz ay boyu dikkat çekecek, fakat Mars’ın da etkisiyle zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşayabilirsiniz. Konuları, olayları, tartışmaları büyütmeyin.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Enerji seviyeniz bu hafta boyunca biraz düşük olabilir ve bu da işte ne kadar iyi performans gösterdiğinizi etkileyebilir. Düşüncelerinizi yenilemek için beyninizi boşaltacak aktiviteler yapmanız önerilir. Çok büyük bir iş yükünüz olabilir, bu nedenle sorumluluklarınıza öncelik vermeniz gerekebilir. Finansal olarak, hızlı kazanç vaat eden cazip tekliflerden uzak durun; aksi takdirde bundan zararlı çıkma riskiniz var. Ev içinde, eşinizle olan bağlantınız mizaç sorunları nedeniyle zarar görebilir. Öğrencilerin sınırlarını aşmaları ve ilerlemeleri için bu hafta çok önemlidir. Gözlerinize ve idrar yolu enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz.

Dolunay etkileri devam ediyor. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Bir süredir süregelen bir finansal bir sorun, bu dönemde çözüme kavuşabilir. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemelerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Artık biraz sağlığınızla ilgilisiniz. Belki enerjiniz zaman zaman düşebilir. Biraz duygusal, içe dönük olduğunuz bir dönemdesiniz. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Bazı dedikodular sizi şaşırtabilir, ya da çevrenizdeki insanların başına gelenler, onların hikâyeleri canınızı sıkabilir.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Geçmişte yaptığın bazı kötü seçimler, seni rahatsız etmek ve sorun çıkarmak için geri gelebilir. Her konuyu böyle bir durumda sabır ve soğukkanlılıkla halletmeye çalışın ve mümkün olduğunca ailenizden tavsiye alın. Aksi takdirde, kendi başınıza kalabilirsiniz ve bu da durumu daha da kötüleştirecektir. Bu hafta evli çiftlerin çocuklarının sağlığına ekstra özen göstermeleri gerekiyor. Evden uzakta yaşıyorsanız, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Dışarı çıkıp bazı arkadaşlarla takılmanız size iyi gelebilir. Herhangi bir kalıcı iç çatışma, bu hafta profesyonel istikrarınızı korumanızı zorlaştırabilir. Göğüs ve akciğer ile ilgili sağlık durumları göz ardı edilmemelidir.

Karşıt burcumuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkileri devam ediyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Kariyeriniz için ya da yaşamınızda koyduğunuz bazı hedefler için mücadele edeceksiniz. Evet, yaşamınız için yeni planlarınız var. İş görüşmelerine gidebilirsiniz, iş çevrelerinde dikkat çekebilirsiniz. Öte yandan Mars’ın da etkisiyle zaman zaman iş hayatınızda gerilimler de yaşanabilir. 11’inci evde transit yapan Mars, sosyal çevre ilişkilerine de vurgu yapıyor. Sanki sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla da bir mücadeleniz var, hatta zaman zaman onlarla da uzlaşamayacağınız ortamlar oluşabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu hafta çok fazla enerjiniz var ve bunu avantajınıza kullanmalısınız. Sosyal ve aktif kalmak, şüphesiz sizi mutlu ve iyimser tutacaktır. Yeni büyüme beklentileri ve uygun bir iş görünümü olacak. Rahatlama havasında olacak ve yoğun programınıza bir mola verebileceksiniz, böylece ailenizi bir seyahate çıkarmaya karar verebilirsiniz. Yakın zamanda evlenenler, yeni bir aile üyesine sahip olduklarını öğrenebilirler. Bazılarınız yurtdışına seyahat etme fırsatları bulabilirler. Çalışmayla ilgili kalıcı zorluklar öğrenciler için çözülecektir. Egzersiz için de biraz zaman planlamaya çalışın.

Dolunay etkileri devam ediyor. İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Uzun süredir bitirmeye çalıştığımız bir proje bu dönede tamamlanabilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız, mücadeleniz iş hayatınızda yani toplumsal statünüzü ilgilendiren konularda olacak artık. Kiminiz önceliğini evliliğine, kiminiz ise kariyerine veriyor. Zaman zaman Mars’ın da etkisiyle, kariyerinizde üstlerinizle ya da ailevi ilişkilerde ufak tefek gerilimler yaşanabilir.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Bu hafta sizin için yoğun bir dönem olacak. Bir sürü bitmemiş iş olacak ve onları tamamlamak yoğun konsantrasyon gerektirecek. Son teslim tarihlerini yerine getirebilmeniz için iş yükünüzü dikkatli bir şekilde organize edin. Gereksiz maliyetler ortaya çıkabilir ve finansal durumunuzu etkileyebilir. Buna göre harcama yapmanızda fayda var. İş yoğunluğundan dolayı ailenizle vakit geçiremeyebilirsiniz. Ancak, aileniz sizi cesaretlendirmeye devam edecek, bu da size ilham verecek. Öğrenciler için zamanlama mükemmel ve bunu mükemmel bir şekilde yapacaklar. Sağlık cephesinde kulak ve göz enfeksiyonlarına karşı dikkatli olun.

Dolunay etkileri devam ediyor. İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Macera hevesimiz artıyor. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Hayata bakış açınızı sorguladığınız ve değişimlerle hayatınızı yola koymak istediğiniz bir dönem başlıyor. İnanç konuları, yaşam felsefeniz, değişik bakış açıları ön plana çıkıyor. Belki bazı yeni eğitimlere başlamayı planlıyorsunuz. Bu işiniz için ya da kişisel gelişiminiz için olabilir. Akademik süreçleriniz ya da bir sınav gündeminiz olabilir. Yeni iş bağlantıları olabilir, bilhassa uzaktaki iş bağlantılarınız, belki yurtdışı iş bağlantılarıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Hukuki süreçleriniz varsa onlara yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla, evliyseniz, eşinizin akrabalarıyla, bazılarınız ise torunlarıyla aniden gerilebilir. Seyahat planları gündemde olabilir.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Bu hafta fazla bir iş yükünüz olmayacağı için zihinsel rahatlamayı sürdürebileceksiniz. Eğitim veya öğrenme etkinliklerine katılarak bu zamanı akıllıca kullanmanız önerilir. İşletme sahipleri, para kaybetmeleri muhtemel olduğundan, şu anda herhangi bir yeni yatırım yapmaktan kaçınmalıdır. Ailenizin kaliteli geçirdiği zaman artacak. Partnerinizle olan mizaç sorunları, ilişkide bazı çekişmelere neden olabilir. Bu hafta, ciddi konulardan uzak durmak en iyisidir. Öğrenciler sınavlarında başarılı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Omurga sorunlarına dikkat edin.

Dolunay etkileri devam ediyor. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir. Aile bireylerinden hamilelik, doğum ya da evlilik haberleri gelebilir.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ortak maddi kaynaklar alanına giriş yapacak olan Mars, odağınızı ailenizle, eşinizle ya da iş ortağınızla olan ortak harcamalarınıza yönlendirecek. Özetle mali tablonuza. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, kredi kartları, krediler, vergiler, sigorta, tazminat, miras, bütün finansal konular ön plana çıkabilir. Mars’ın da etkisiyle maddi konularda zorlanabilirsiniz, maddi konularda kararlar alırken dikkatli olmalısınız. Bazılarınız için sağlık konuları gündemde olabilir. Öte yandan Mars, cinsel hayatınızı renklendirebilir.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Bu hafta temiz bir nefes alacaksınız. İşleri taşımak için daha fazla şansınız olacak ve yeni bir teklifin kucağınıza düşme ihtimali yüksek. Bazılarınıza yeni görevler verilebilir ve yeni bir yere gitmeniz gerekebilir. Yurtdışı seyahat izni bekleyenleriniz olumlu haber alabilir. Girişimciler için, işlerini büyütmeye yardımcı olacak ek yatırımlar gerçekleşebilir. Ancak, herhangi bir belge hazırlarken dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizde son zamanlarda ev ortamını strese sokan herhangi bir anlaşmazlık olabilir. Daha önceki sindirim sistemi ile ilgili sağlık sorunlarınız çözülecektir.

Dolunay etkileri devam ediyor. Yakın çevre ve kardeşlerimiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara destek verebiliriz. Sosyal medyada çok aktif olabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Ancak kendimize fazla güveneceğimiz ve fazla iyimser bir ruh halinde olacağımız için kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ayın büyük bir bölümü odağınız, mücadeleniz evliliğinizde, varsa aşkınızda, iş ortağınızda, ticari ilişkilerinizde, danışmanlarınızda, avukatınızda, özetle her türlü ikili ilişkinizde olacak. “Teker teker gelin üstüme” der gibisiniz. Her türlü ikili ilişkimiz ön planda olacak, Mars’ın etkisiyle bazen ikili ilişkilerde gerilimler yaşanabilir.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta yeni arkadaşlar edinme ve yeni ilişkiler kurma olasılığınız daha yüksek olacak. Bu, kariyer gelişiminizi artıracak ve sosyal hayatınızı aktif tutacak, her ikisi de sizi daha mutlu edecek. Yürütme yeteneklerinizi sergilemenize izin verecek herhangi bir projeye veya etkinliğe rahatlıkla katılabilirsiniz. Finansal olarak, yeni fikirlere ve planlara yatırım yapmak için oldukça iyi bir zaman dilimi. Ancak, kimseye borç para vermeyin. Ailenizle bol bol zaman geçirebileceksiniz ve aranız daha yakın olacak. Akrabalarınızı ziyaret etmeniz mümkün. Manevi faaliyetlerde bulunmak, zihninizi dengede tutmanıza yardımcı olacaktır.

Dolunay etkileri devam ediyor. Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir, satabilir, taşınabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız artık iş ortamınızda, kariyerinizde, günlük rutinlerinizde ve sağlınızda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor sizin için. Mars, iş ortamınızda ekip çalışmalarında zaman zaman zorlayabilir. İş arıyorsanız, Mars’ın desteğini görüyor olacaksınız. Çalışmıyorsanız da, evinizdeki bütün işlere yetişmeye, günlük hayat programınızı mükemmel bir şekilde yönetmeye odaklısınız. Kronik sağlık sorunlarınıza dikkat edin.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bu hafta çok çalışabilecek ve her görevi büyük bir heyecanla tamamlamaya çalışacaksınız. Orijinal fikirlerle dolup taşacaksınız ve bu fikirleri para kazanmak için kullanan iş insanları bunu oldukça iyi kazançlarla yapabileceklerdir. Gelecekteki yanlış anlamaları önlemek için, herhangi bir belgeyi imzalamadan önce dikkatlice okumanız önerilir. Yakın bir ilişkiyi içeren herhangi bir istenmeyen olay, ailenin dengesini bozma potansiyeline sahiptir. Öğrencilere çalışmalarına odaklanmaları ve çabalarının çoğunu hemen gerçekleştirmeleri önerilir. Bu hafta da yaralanmalara karşı savunmasız olabilirsiniz.

Sizin burcunuzda gerçekleşen Dolunay etkileri devam ediyor. Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkıyor. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi açık ve net olarak ifade edebileceğimiz, bu sayede çevremizin hayranlığını kazanabileceğimiz bir süreçteyiz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız aşk hayatınızda, çocuklarınızda, hobilerinizde ve yatırımlarınızda olacak. Aşk hayatınızı bir dengeye oturtmaya çalışabilirsiniz. İşin içinde Mars olduğu için, ilişkiler sizi biraz yorabilir. Sizi biraz çapkın görebiliriz bu dönemde. Ebeveyn Kova’lar çocuklarınıza odaklısınız, belki onların gündemleriyle ilgileniyorsunuz. Hobilerinizle ilgilenebilir, yaratıcı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Bazılarınız altın, borsa, kripto para vb. yatırımlarla ilgilenebilirler.

Balık burcu

 Balık burç yorumları: Hafta başında yavaş hareket etmeli ve fikirlerinizi titizlikle uygulamalısınız. Bu sırada motivasyonunuz düşük olabilir ve işinize konsantre olmanızı zorlaştırabilir. Önemli bir iş yapmak yerine, bu zamanı düşünmek ve plan yapmak için kullanın. Haftanın ikinci yarısında şans sizden yana olacak ve tüm önemli işleri bitirmenizi sağlayacak. Kredinizi ödeyebileceksiniz. Arkadaşlarınız sizin için orada olacak, ancak aile üyeleriyle önemsiz meseleler hakkında tartışmalar evi huzursuz edebilir. Mesleki eğitim almayı umut edenler için bu umut verici bir zamandır.

Dolunay etkileri devam ediyor. Bilinçaltımızla yüzleşeceğimiz bir zaman dilimi. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa ( sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Gündeminizi ve mücadelenizi aile ilişkileri, ailevi konular ve yaşam alanınızı, evinizi ilgilendiren konular oluşturmaya başlıyor. Fakat Mars’ın da etkisiyle sanki biraz ailevi gündemler yoracakmış gibi görünüyor. Ailede bazı sağlık konuları da gündeme gelebilir. Taşınma ya da bir mülk konusu da ön plana çıkabilir.

15 Ağu 2022 - 02:22 - Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.613.024 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.