Astroloji: 8 – 14 Ağustos haftalık burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Ağustos 2022 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Astroloji: 8 – 14 Ağustos haftalık burç yorumları. 8 Ağustos, 9 Ağustos, 10 Ağustos, 11 Ağustos, 12 Ağustos, 13 Ağustos ve 14 Ağustos tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Koç burcu

Koç burç yorumları: Bu hafta en zor işlerden bazılarını kolayca tamamlayabileceksiniz. Başarılı olmak için çok çaba sarf edeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız bu yolculuk boyunca size destek olacaktır. Eğer bir sporcuysanız, başarılı olmanın tam zamanı. İş insanları yeni yatırım yapmaktan kaçınmalı ve güven inşa etmeye zaman ayırmalıdır. Asla aceleyle seçim yapmayın. Ayrıca aile eğlencesi ve temizlik ihtiyaçları için para harcayacaksınız. Bağlı bir ilişki içinde olanlar zaman zaman tartışabilirler, ancak farklılıklarını nezaketle çözmeleri gerekir. Başkalarına istemeden zarar vermemek için kelimelerinizi dikkatli seçin.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti kalbi boş olanlara yeni aşk getirebilir. Eğlence ve organizasyonlar aktifleşecektir. Keyif aldığınız hobilere ve sanatsal girişimlere enerjinizi aktarabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yaratıcı oyunlar oynayabilir, birlikte planlar yapabilirsiniz. Belki çocuk haberleri de getirebilir bazılarına. Işığınızı yansıtıyor, öne çıkıyorsunuz. Hobilerinizden kazanç elde edecek, sürpriz tanışmalar yaşayacaksınız. Yalnızlığınız son bulabilir! Devamlı olmasını istiyorsanız ilişki için çabalayın.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Şu dönem hayatınızda daha önce yapmadığınız, kişisel anlamda tabularınızı yıkmak isteyeceğiniz bir süreçten geçiyor olacaksınız. Evinizde, yaşadığınız yerde huzur bulmak daha kolay olabilir. İlişkilerinizi ve hedeflerinizi gözden geçiriyorsunuz. İdealleriniz ve bulunduğunuz nokta arasındaki farklar netleşiyor. Kendinizle kalmanız kafanızı toplamanızı sağlayabilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Bu hafta sizin için oldukça hareketli geçebilir. İş yerindeki herkes liderlik yeteneklerinizi fark edebilir. Konuşmanız otoriter olacak ve insanlar size saygı duyacak. Bununla birlikte, ilerlemenizi engelleyebileceği ve imajınızı etkileyebileceği için ofis politikalarına katılmamanız tavsiye edilir. Çalışanlar durumlarında bir iyileşme yaşayabilir ve bekleyen bir terfiyi alabilir. Şu anda yaptığınız her şeyin hukuk çerçevesinde olması oldukça önemli. Aile cephesinde ise annenize bakmanız gerekebilir çünkü sağlığı etkilenebilir. Ailedeki herkes iyi geçinecek ve evli olanlar eşlerinin desteğini alacak.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transitiyle ev içinde kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamaktan keyif alırsınız. Şatafatlı ve gösterişli ev içinde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Evinize iç dekorasyon için alışveriş yapabilirsiniz. Bu dönemde yeni ev almanın ve taşınmanın enerjisi iyi gelir. Evinizde keyifli olmak için alışveriş yapabilirsiniz; harcamalarınıza dikkat edin. Maddi konularda dikkatli olun. Birikimlerinizi gayrimenkul sahibi olmak inin kullanabilirsiniz. Tüm aileyi bir araya getirebilirsiniz. Konfor alanınızı terk ediyor ve yeni kazanç elde ediyorsunuz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle, önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işte teknolojiyi, dijital pazarlamayı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ya da dijital bağlantılı işlerle daha fazla haşır neşir olmanız gerekebilir. Kariyerinizde bir kırılma anı yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan destek görebilir, kalıpların dışına çıkarak yeni teklifler alabilirsiniz. Yapacağınız planlama, ev ve iş dengesini kurmanıza yardımcı olabilir. Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve emin olun kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Mevcut pozisyonunuzdan ayrılmak için yeni seçenekler masaya serilebilir. Profesyonel hayatınız bu haftadan itibaren gelişiyor. Yüksek öğrenim görmeyi planlıyorsanız, bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz, çünkü çabalarınızda başarılı olmak için oldukça şanslı bir dönemde olacaksınız. Babanızla ilişkinizde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz, bu nedenle onunla tartışmaktan kaçınmak bu dönemde en uygun hareket olur. Küçük kardeşleriniz, çözülmemiş sorunları tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Yeni çıkmaya başlayanlar, yakın bir ilişkiye sahip olabilirler. Sevgilinizi ailenizle tanıştırarak ilişkinizi ilerletme planları da yapabilirsiniz.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti fikirlerinizin önemini ön plana çıkarıyor. Çizime dayalı sanatsal becerinizle ön planda olabilirsiniz. Sosyal çevreniz, komşu, kardeş ve kuzenlerinizle etkileşim uyumlu olur. Sevdiklerinizle seyahate çıkar veya sevdiğiniz bir şehre gitmek isteyebilirsiniz. Kendinize daha çok zaman ayırabilir, çevrenizi etkileyebilirsiniz. İlişkileri düzelttiğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medya da dikkat çekeceksiniz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay’da belirleyeceğiniz hedefler önümüzdeki aylar için oldukça önem kazanacak. Uzunca bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir ya da çok umut ettiğiniz bir konuya daha da yaklaşabilirsiniz. Bir eleme dönemine giriyor olabilirsiniz. Bu dönemde daha gerçekçi olun ve size iyi gelmeyen şeyleri ayırt edin. Yurtdışı konularıyla ilgili sonuçlanmalar alırken hakkınızı da aldığınız bir dönemdesiniz, uyumlu olun. Yeni bir marka yaratmak, patent işlerine girişmek, web sitesi açmak içinde fırsatlarınız olacaktır. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeniden üniversite okumaya karar verebilirsiniz. Bu dönem dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler görebilirsiniz.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Bu hafta geliriniz beklenmedik bir şekilde artabilir. Şirket anlaşmalarınız ve planlarınız konusunda dikkatli olun çünkü rakipleriniz sizi dikkatle izleyebilir ve fikirlerinizi almak isteyebilirler. Planladığınız araç alımını şimdilik erteleyin çünkü gökyüzü konumu şu anda sizin için pek uygun değil. Aile üyeleriyle bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sorunu çok fazla zorlamaktan kaçının, aksi takdirde işler daha da kötüleşebilir. Prestijli bir okula kabul edilmenin sevindirici haberini alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve yediklerinize dikkat etmeniz önerilir. Özellikle vücudunuza şeker alımınızı sınırlayın.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile kendi değerinizin farkında olacağınız bir dönem. Parasal yatırımlar yapabilirsiniz veya köşeye para atıp biriktirebilirsiniz tabi aynı şekilde lüks ihtiyaçlara ve değerli eşyalara gereksiz yere para harcayabilirsiniz. Yeteneğiniz varsa o alanda parlayabilir yine yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Venüs transiti size iş ve para anlamında fırsatlar sunabilir. Kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız. Hayattan beklentiniz de yükseliyor ve konforlu bir hayat için çabalıyorsunuz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız, ortaklarınız sayesinde gelirlerinizde artışlar bekleyebilirsiniz. Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa partneriniz iş ve maaş konularında iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Belki de kendinize ev alma fikri oluşacak zihninizde ve bunun araştırmaları içine gireceksiniz. Veya kariyeriniz ile ilgili sizin de maaşınızda bir düzeltme, iyileştirme, zam gibi bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Bakış açınızı daha ılımlı hale getirmenizde fayda var. Maddi sonlara dirençli olmayın ve bu anlamda yakınlarınızla ilişkinize dikkat edin. Durumların gerçek yüzünü görün ve tarafsızlığınızı koruyun.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu hafta canlılık ile dolup taşacaksınız. İşle uğraşanlarınız, itibarları arttıkça başarılı olacak ve bu da yeni müşteriler kazanmaya yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, firmanız gelişecek ve kaynaklarınız şüphesiz genişleyecektir. Ortaklık firmaları için çalışanlar da çok büyük çaba gösterecek ve siparişleri güvence altına alabileceklerdir. Bu süre zarfında arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan da yardım alabilirsiniz. Yakında olumlu sonuçlar doğuracak iş için seyahat edebilirsiniz. Evli kişilerin evde sorunları olabileceğinden dikkatli olmaları önerilir.

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Venüs transiti, kişisel bakım ve fiziksel değişim konularını ön plana çıkarıyor. Kuaförler, estetik merkezi, spor salonu sizi mutlu eden yerler olabilir. Saç şeklini, rengini yenilemeye ihtiyaç artıyor. İddialı değişimler yapabilirsiniz kendinizde. Belki yenilenmeye iten neden ilişkiye dayalı olabilir. Duruşunuz daha özgüvenli olur ve bu hayatınızda biri varsa cezbedebilir. Venüs transiti, kendinizi parlattığınız ve girişken olduğunuz bir döneme işaret ediyor. Fiziksel değişiklikler yaparken abartılı ve takıntılı olmamaya dikkat edin. İlişkiler için de yeni bir adım atabilirsiniz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Birlikteliklerin gerçek yüzünü görebilir, ayrılık veya yola devam gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Kendiniz ve partneriniz ile ilgili sorgulamalar yapmanız, sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. Problemlere karşı farklı perspektifler geliştirmeniz olası. Kariyerinizde belki de bir şeyleri değiştirme, yönünüzü, sektörünüzü veya bakış açınızı değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Ama böyle değişimleri yaparken, kavga gürültü ile de yapmamaya özen gösterin.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu hafta başarı sizden yana olacak ancak biraz fazla çaba ve sıkı çalışma gerektirecek. Her zaman iş arkadaşlarınızın desteğini alamayabileceğinizi aklınızın bir köşesinde bulundurun. Elinizden geldiğince şefkatle çalışmanız ve makul olmayan beklentilerden uzak durmanız tavsiye edilir. Mali durumunuzu bozabilecek bazı öngörülemeyen satın almalar yapmanız gerekebilir. Kardeşinizle aile hayatı konusunda dostane bir şekilde çözmeniz gereken bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Gerekirse ailenin büyüklerini de ikiniz arasında arabuluculuğa dahil edin. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız çünkü cildinizde veya gözlerinizde problemler olabilir.

Bu hafta Venüs Aslan burcuna geçiyor. İç dünyanıza odaklanıyorsunuz. Tamamlanmamış bazı konular gündeme gelebilir; verdiğiniz karara sadık kalmanız önem arz edebilir. Kendi kurtarıcınız kendiniz olun ve planlarınızı kendinize saklayın. Sevdiğiniz işlere geri planda yoğunlaşabilirsiniz. İlham yönü olan işlere yoğunlaşabilirsiniz. Platonik aşklara açık, sizi gizli takip edecek birinin varlığı olabilir veya sizin gizli sevdiğiniz biri olabilir. Gösterişten uzak, derin sevgiler gündemde tabi bazılarınız haksızlığa uğrasa da önemli bir şey olmaz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir. Çalıştığınız iş yeri mekanında da değişiklikler olabilir. Özetle çalışma düzeniniz netleşiyor. İyi bir planla hareket edin ve yenilik ararken var olan sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Bu hafta enerjik olacak ve üstünüze düşen görevlerin üstesinden yeni bir bakış açısıyla gelebileceksiniz. Mali durumunuz istikrarlı olacak ve beklenmedik kazançlar için bir şans söz konusu olabilir. Bu hafta normalden daha fazla iş olabilir, ancak bunu zevkle halledebilirsiniz. Mühendislik okuyanlar, rakiplerinden daha iyi performans gösterebilecekleri için hayatlarında iyi vakit geçireceklerdir. Kişisel yaşamınızda, annenizin sağlığına dikkat edin. Flört edenler, bağlantılarını bozabileceği için istenmeyen düşmanlıklardan kaçınmalıdır. Mide asidine bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Çok sıcak yemekten kaçının.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile sosyal organizasyonlar, arkadaşlarınız arasında dikkat çekebilirsiniz. Hayatınızda yeni girişimler söz konusu olabilir. Yaşam standartlarınızı yükseltmek istiyorsunuz. Cömertliğiniz bu konuda size fayda sağlayacak. İnsanların sınırlarına karşı daha hassas olun. Grup, dernek, kulüp gibi alanlarda ön planda olabilirsiniz. Kariyerden elde edilen gelir sizi mutlu edebilir bu dönemde. İdeallerinize ulaşırken olumlu bir destek alıp mutlu olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler sizi sevindirir.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Havada aşk kokusu var! Birliktelikleri olanlar partnerleri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilecekler, yalnızlar ise çok daha kolay flört edebilecekleri kişiler ile tanışabilecekler. Özellikle sosyal çevrenizin de desteği ile yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu Dolunay’da çalışmalar yapabilirler. Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Kendinize olan güveniniz bu hafta yüksek olacak ve işinizin çoğunu vadesine kadar zamanında yapabileceksiniz. Artık herhangi bir emlak yatırımı sizin için avantajlı olabilir ve ayrıca harika bir fiyat alma şansınız yüksek. Herhangi bir taşınabilir mülkü şimdi satmak akıllıca bir karar olacaktır. Daha önceki borçlarınızı kapatabilirsiniz. Hanenizin üyeleri, evin içini değiştirmeyi seçebilir. Evli olanlarınız, kişisel konulardan dolayı eşinizle ara sıra çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta, harcamalarınızın çoğu sevdiklerinizin sağlığı ve güvenliğine gidebilir.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile toplum önünde enerjinizle parlayacağınız bir dönem. Kariyer odaklı işiniz varsa adınızı dönem içinde duyurabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa aşkınızı toplum içinde yaşarsınız veya sevdiğiniz kişiyi aileden biriyle tanıştırabilirsiniz. Özgüveniniz yükseliyor. Duygusal ve parasal anlamda kazandığınız bir döneme giriyorsunuz. Yöneticilerinizin takdirini kazanıyorsunuz ve yeni tekliflerle ilgileniyorsunuz. Evlilik gündeminize gelebilir. İş ve meslek yaşamınızda güzel gelişmeler yaşarsınız belki maddi yönden iyi gelecek bir terfi veya yeni başlanan iş olabilir. Bulunduğunuz ortamda üst yönetici kişiler tarafından desteklenirsiniz.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home ofis tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz. Veya işiniz ile evinizi yakınlaştırmak isteyebilirsiniz. Dolunay ile birlikte, ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Ya da arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır.

Yay burcu

Yay burç yorumları: İşsizlere kariyerlerine devam etmelerinde yardımcı olacak yeni fırsatlar sunulacak. İş değiştirmek istiyorsanız, iyi bir seçenek keşfedeceğiniz için şanslısınız. Terfi, transfer bekleyenlere müjdeli haberler gelebilir. Bazılarınız bir akrabanızla iş ortaklığı kurma konusunda çok önemli bir seçim yapma kararı alabilirsiniz. Küçük kardeşlerinizle iyi anlaşamayabilirsiniz, bu nedenle onlarla herhangi bir tartışmadan kaçınmaya çalışmalısınız. Siz ve arkadaşlarınız kısa bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Bazen çocuklarınızın davranışlarından rahatsız olabilirsiniz. Onlarla daha fazla konuşmalı ve duygularını anlamaya çalışmalısınız.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti yabancı bir ülkeden veya uzak bir şehirden biriyle romantik birlikteliğe başlamanıza vesile olabilir. Sevdiğiniz kişi için başka bir şehre gidebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerleri görme imkânı bulabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginizi çeken bir konuda eğitim alabilirsiniz. Paranızı dil, eğitim alanına yatırabilirsiniz. Belki de uzak yerler sizin için kazanç kapısı olacaktır. Sevdiğiniz alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tatiller ve projeler gündeme gelebilir. Aşk kapılarınız aralanıyor.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Spontane, plansız bir tatile bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. İş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Birden fazla anlaşma, sözleşme durumları olabilir. İş anlamında üzerinizde her zamankinden çok daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta, yeteneklerinizi kullanmak ve iyi performans göstermek için size birçok değerli görev ve fırsat getirecek. Aile şirketi sahipleri, karlı anlaşmaları kapatabilecekleri için güçlü kazançlar beklemelidir. Bununla birlikte, bu hafta dilinize ve ses tonunuza dikkat etmeniz tavsiye edilir. Aksi hale birçok kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. İş yerinde, gereksiz düşmanlıklar insanları rahatsız edebilir ve size ters tepebilir. Benzer şekilde, sakin kalarak ailenizdeki uyumu koruyun. Öğrenciler genellikle bu haftadan yararlanacaklar çünkü konularına tutkuyla bağlı olacaklar. Özellikle yağışlı mevsimlerde mevsimsel enfeksiyonlara karşı önlem alın.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti, maddi anlamda şanslı bir döneme girdiğinize işaret ediyor. Miras, nafaka veya prim alınabilir. Kredi çekebilirsiniz. Eşiniz maddi yönden destek çıkacağı gibi ticaretle uğraşıyorsanız ortaklık ilişkiniz varsa oradan da maddi gelir elde edebilirsiniz. Bu dönemde ek gelir elde edebilirsiniz. Harcamalarınızın dengesini iyi bulmalısınız. İçinizden başlayıp dışınıza yansıyan bir yenilenme sürecindesiniz. Estetik operasyonlara sıcak bakabilirsiniz. Aşk yoluyla krizler yaşanabilir veya cinsellik ön planda olur, belki cinsellikle birlikte gelen dönüşüm olabilir. Genç kadınlarla egosal sorunlar ve krizler yaşanabilir.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bir taraftan grup çalışmaları ile kazançlarınızı artırmanın yollarını ararken bir taraftan da kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. İş hayatında organize ve sorumluluk bilinci ile hareket etmeniz durumunda başarıyı biraz geçte olsa elde edebileceksiniz. Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bu hafta olumlu bir şekilde parlayacaksınız, ancak kendinizle fazla gurur duymamaya çalışın. Güçlü irade gücünüz, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Kamu çalışanları yeni görevler üstlenmek için daha fazla güce sahip olacaklar. Dikkatli bir planlama yapmadan para harcamak, finansal durumunuz üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir. Romantik ilişkilerde olanlar, beklenmedik zorluklarla başa çıkmak için biraz cesur olmalı. Ancak eşinizin göz ardı edilmiş hissetmediğinden emin olun. Evli olanlarınız, eşleriyle dostane bir şekilde çözülmesi gereken yanlış anlamalar yaşayabilirler. Mide sorunlarına bu dönem dikkat etmekte fayda var.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti, duygusal ilişkiniz ve evlilik yaşamınızda keyifli ve eğlenceli geçecek günlere işaret ediyor. Birlikte ortak paylaşımdan mutluluk duyarsınız. Dikkat çekeceğiniz ve sevgiye açık olduğunuz bir dönem. İlişkinizi ileriye taşıyabilirsiniz. Maddi anlamda konumunuz iyileşiyor. Teklifleri iyi değerlendirmenizde fayda var. Bazı kişiler evlilik teklifi alabilir. Yakın arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız. Düşmanlar size zarar veremez. Ortağınızla ve danışanlarınızdan maddi fayda görebilirsiniz.

Bu hafta ayrıca sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Sizin için bu hafta çeşitli sonuçlar getirebilir. İş veya meslekte çalışanlar finansal ödüller bekleyebilir ve çeşitli kaynaklardan zenginlikler biriktirebilir. Çabalarınız için iş yerinde takdir edileceksiniz. Bununla birlikte, aşırı endişeli olabilir ve uyku bozuklukları yaşayabilirsiniz. Ayrıca öngörülemeyen bazı harcamalar da yaşayabilirsiniz. Yurtdışına taşınmayı düşünüyorsanız, bu ideal bir zaman olmayabilir. Ayrıca, zaten yurtdışında çalışıyorsanız, hayatınız zorlaşabilir. Evli olanlarınız, eşleriyle fikir ayrılığına düşebilir ve zihinsel dengelerini bozabilir. Boğaz ile ilgili enfeksiyonlara dikkat edin.

Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti aşk hayatınıza hareket getirebilir. İş yerinde duygusal yakınlaşmalar olabilir. Öte yandan aşk konusunda bir şeyleri takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız. Bu dönem eğlenceden ziyade iş ve sorumlulukların olacağı zamandır. İş arayanlar beklentiniz gibi veya beklentinizin üstünde bir iş imkânı bulabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde değişiklik yapmak isteyebilir ve kendinize iş çıkartabilirsiniz. Yöneticilerinizle ilişkilerinizi iyi tutmanız gereken bir dönemdesiniz. Belki bu dönem evcil hayvan edinebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ve işveren kişilerle uyum içinde çalışırsınız.

Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz. Dolunay döneminde içe dönme, ruhsal egzersizler yapma, psikolojik olarak terapi alma dönemi olacak. Fikirlerinizi çok rahat bir şekilde paraya dönüştürebileceksiniz.

08 Ağu 2022 - 03:09 - Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.613.024 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.