Nihat Çiftçi'den açıklama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, daha önce belediyelere yönelik yaptığı paylaşımı gelen tepkiler üzerine sildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, gündem oluşturmaya devam ediyor. Çiftçi, daha önce Twitter hesabından Urfa’daki belediyeleri yaptığı projeler konusunda eleştirmişti. Yaptığı bu paylaşımın ardından birçok kesim tarafından Çiftçi’ye tepki geldi. Urfalı eski başkan gelen tepkiler üzerine geri adım atarak paylaşımını “Eleştiri Twittimi başkanlık yaptığım kurumu yıpratmak amacıyla atmadım” diyerek sildi.

Çiftçi yaptığı paylaşımda;

“Eleştiri Twittimi başkanlık yaptığım kurumu yıpratmak amacıyla atmadım. Eleştirel bakış açısı Şanlıurfa’daki belediye hizmetleri için gerekli olduğuna inanıyorum.  Maksatı  aşan ve seviyeyi düşüren yorumlar sebebiyle Twittimi siliyorum.” Dedi.

NİHAT ÇİFTÇİ NE DEMİŞTİ?

“Nihat Çiftçi açıklamasında: “Üç buçuk yıldır yerel yöneticilerin bir kaç basit proje inşa etmesiyle günlerce övünmeleri Şanlıurfa gibi bir şehrin belediyeciliğine hiç yakışmıyor. Şanlıurfa büyük projeleri hakkediyor. Şehrin bu kadar vizyonsuzluğa nasıl tahammül ettiğini anlamak mümkün değil” ifadelerini kullandı.”

18 Tem 2022 - 20:13 - Gündem

urfanatik.com son bir ayda 2.079.166 kez ziyaret edildi.

Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?