23 – 29 Mayıs haftalık burç yorumları

23 – 29 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları yayımlandı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koç burcu

Koç burç yorumları: Bu hafta birçok kaynaktan yararlanmaya devam edeceksiniz. Haftanın başında finansal hayatınız için iyi bir plan yapmanız önerilir. Bunu yaparak, paranızdan büyük ölçüde tasarruf edebilir, hatta birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Hedeflerinize doğru ilerlemek için kendinizi motive etmeye devam edin.

Bu hafta, küçük kardeşleriniz kendi seçtikleri bir işi bulabilir ve ailede muazzam bir refah olasılığı muhtemeldir. Devlet işleri ile ilişkili olanlar, terfi ile birlikte istenen atamayı elde etmeleri muhtemeldir. Öğrenciler daha az çabayla bile başarıya ulaşacaklar. Bu onların güvenini artıracak ve hayatın her alanında daha fazla ilerleme ve başarı elde etmelerini teşvik edecektir.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Maddi birikimlerinizle ilgili karar vermeden önce ince eleyip sık dokuyun. Mümkünse kararlarınızı 4 Haziran sonrasına erteleyin. İçsel anlamda biraz huzursuz hissedebilir, gerginliğinizin sebeplerini bulamayabilirsiniz. Özellikle parasal konularda temkinli adımlar atmanız önerilir. Sizden borç para isteyenlere karşı temkinli olunuz çünkü bu hafta verdiklerinizi geri alamayabilirsiniz.

Bu hafta Mars sizin burcunuza geçiyor. Burcumuzdaki Mars, bize enerji ve özgüven getirecek ve ateşli doğasını tam olarak gösterecek. Her türlü konuda harekete geçmeye hazırız ve cesaretimiz çok yüksek. Kendimizi rahatlıkla ve özgüvenle ifade edebiliriz. Bu dönemde kimse istediğimiz adımları atmaktan bizi alıkoyamaz. Ancak enerjimizi ve öfkemizi kontrol altına almamız gerekiyor. Yoksa, sonradan pişman olacağımız kararlar verebilir ya da sözler söyleyebiliriz.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Bu hafta, siz siz olun, borç vermekten veya borç almaktan kaçının, aksi takdirde maddi olarak zorluk çekebilirsiniz. Kardeşinizin sağlığı zayıf olabilir ve bu da para çıkışına neden olabilir. Aile içinde saygı göreceksiniz. Tüm aile sorumluluklarınızı üstleneceksiniz.

İşyerinde, herhangi bir rakip size karşı plan yapabilir ve komplo kurabilir. Bu nedenle her durumda gözünüzü ve kulağınızı açık tutarak çalışmanız gerekir. Herhangi bir sınava giren ve bu sınavda başarılı olmak isteyen öğrenciler, cesaret ve özgüvenlerinin yardımıyla büyük başarı elde edeceklerdir. Sağlık açısından küçük sorunlarınız olabilir ama önemli bir hastalık olmayacak.

23 Mayıs’ta gerileme hareketine devam eden Merkür, İkizler burcundan çıkıp sizin burcunuzda retro yapmaya devam edecek. 4 Haziran’a kadar kafanız karışık hissedebilirsiniz. Kendinizi anlatırken bazı şeyleri artık içinizde tutamadığınız bir sürece girebilirsiniz. Özellikle özel hayatınızda doğru kararı verebilmek için biraz zamana ihtiyacınız var. Öte yandan bu dönem hayatınızı gözden geçirmek, geçmişte yaptıklarınıza dönüp bakmak için bulunmaz bir fırsat.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir döneme giriyoruz. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Kavgalı olduğumuz insanlar tekrar karşımıza çıkabilir. Biz de eski hatalarımızı gözden geçirebilir, kendi içimizde çatışmalar yaşayabiliriz. Aşırı uç söylemlerden uzak durmamızda fayda var. Bu dönemi yeteneklerimizi geliştirmek ve zihnimizi huzura kavuşturmak amacıyla kullanabiliriz.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Bu hafta yaşam tarzınızı iyileştirmek için sürekli değişiklikler yapacaksınız. Ancak çok fazla iş yükü almaktan kaçınmalısınız. Boş şeylerden kaçınmanız ve paranızı en iyi şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Yatırımlarınızı dikkatli yapmanız ve harcamalarınızı akıllıca yapmanız gerekiyor.

Uzun bir aradan sonra akrabalarınız veya arkadaşlarınızla etkileşime girecek ve iletişime geçeceksiniz. Bu, eski ilişkilerinizi yeniden geliştirmek ve geliştirmek için uygun bir zamandır. İş yerinde üst düzey yöneticiler kötü bir ruh hali içinde olabilir. Bu nedenle, seçici olacaklar ve her görevde sürekli hata aramaya devam edecekler. Bu da moralinizin bozulmasına neden olabilir ve zaman zaman diğer meslektaşlarınızdan rahatsız olabilirsiniz.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. 4 Haziran’a kadar sorumluluklarınızın arttığını, daha ağırbaşlı olmanız gerektiğini düşündürecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda arkanızdan konuşulan pek çok konunun olabileceği günlerden geçerken, sırlarınızın kime gittiğine çok ama çok dikkatli olun.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerimizin ön plana çıktığı bir dönemdeyiz. Gelecekle ilgili yeni planlar yapabilir ya da yapmış olduğumuz planlarla ilgili harekete geçebiliriz. Yeni insanlarla tanışmamız ve yeni sosyal çevrelere girmemiz de mümkün. Arkadaşların ile aranda gerginlikler yaşanabilir. Bu dönemde yakın olduğun kişilerle alacak – verecek hesapları yapmaktan kesinlikle kaçınmalısın. Parlak fikirler üretebilir, düşüncelerinle hayranlık kazanabilirsin.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Bu hafta, iş yapma yeteneğiniz artıyor ve iş faaliyetlerinizi yaratıcı bir şekilde genişletmek için büyük bir karar verebilirsiniz. Aile üyelerinizin yanı sıra sizinle ilişkili olanların desteğini alacaksınız. Bu, kendinize olan güveninizi artıracak ve sıçramalar ve motivasyonla ilerleyebileceksiniz.

Bu hafta boyunca harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde çok sıkıntı çekebilirsiniz. Aynı zamanda, bir aile üyesinin maaş artışı nedeniyle maddi fayda sağlama olasılıkları vardır. Ev tadilatı ile ilgili bazı kararlar alınabilir. Herhangi bir şey hakkında çok fazla düşünmek size zihinsel stres verebilir.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. 4 Haziran’a kadar çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Yine eşinizin ailesiyle olası gerginlikler, büyüklerinizin sağlık sıkıntılarıyla beklenmedik konular gündeminizde olabilir. Yöneticilerinizle ikili diyaloglarınıza biraz daha dikkat etmeniz gereken bir süreç olacak. Öte yandan öğrenme iştahınız çok yüksek olacak. Yeni bilgiler keşfedin ve başkalarıyla bunu paylaşın.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Hayat amaçlarımız ve kariyer alanlarında son derece hareketli bir döneme giriş yapıyoruz. Bir süredir kariyerimizde yeni adımlar atmayı planlıyorsak ve bunun için gerekli cesareti bulamıyorsak, tam sırası! Üstlerimizle yüzleşebilir, isteklerimizi daha net ve özgüvenli ifade edebiliriz. Bu dönemde ebeveynlerimiz, üstlerimiz ya da otorite figürleriyle aramızda sorunlar yaşanabilir. Önümüze engeller çıkabilir ve bu yüzden öfke patlamaları yaşayabiliriz. Temkinli olmamızda fayda var.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu hafta büyük bir finansal kazancınız olabilir. Bu nedenle yeni bir ev veya araç almayı planlayabilirsiniz. Özel sektörle ilişkili olanlar, kazanç getirecek bir iş için seyahat edeceklerdir. Aile hayatınız destekleyici olacak ve aile üyelerinin görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olmaya istekli olacaksınız.

Bazılarınız huzurlu bir hayatın tadını çıkarmak için bilgilerini artırmaya çalışmalı. Kitap okumak veya meditasyon yapmak, düşüncelerinizi dengelemenize yardımcı olacaktır. Öğrenciler, programlarına ulaşmada zorluklar yaşayabilecekleri için çalışmalarına konsantre olmakta zorlanabilirler.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Merkür’ün gerilemesi, iş hayatınız ve itibarınızla ilgili değişimleri size getirebilir. Eskiden size verilmiş bir görevi tekrar karşınızda bulabilirsiniz. Meraklanmayın, bu gelişmeler sizin bazı şeyleri anlamanızı sağlayacak. 4 Haziran itibariyle de işler tamamen rayına girmiş olacak.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Dokuzuncu evimize düşecek olan Mars yüksek öğrenim, yurt dışı, inançlar konularında harekete geçeceğimize işaret ediyor. Kendi fikirlerimizi dile getirmekte başarılı olabilir, inandığımız şeyler için savaşmak isteyebiliriz. Akademik konularda yeteneklerimizi gösterebilir, herhangi bir sınav söz konusu ise çok başarılı olabiliriz. Yurt dışı ya da eğitimle ilgili konularda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu hafta başkalarını etkileme yeteneğiniz size birçok olumlu sonuç verecek. Çevrenizdeki etkili kişiler arasında görünürlüğünüzü artırmak için sosyal aktivitelere katılmanız sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Maddi sıkıntılar yaşıyorsanız, yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Bu, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Geçmişte kariyerinizde biraz hayal kırıklığı yaşadıysanız, işler düzelmeye başlayacak ve kariyeriniz olumlu bir yöne doğru ilerlemeye başlayacak. Herhangi bir sınava hazırlanan öğrenciler başarılı olacaktır. Ancak, kendilerine aşırı güvenmemelidirler.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Ev ve aile üzerine yaptığınız çalışmalarda bazı şeyleri gözden geçirmek, tekrar yapmak gerekebilir. Özel hayatınız bir süre daha ilgi istiyor. Taşınma, tadilat gibi işler de gündeme gelebilir. Bu işlere girecek olanlar 4 Haziran tarihine kadar, kazalara karşı dikkatli olmalıdırlar. Ayrıca olası gerginlikler ve özel eşyalarınızı kaybetme riskleriniz de bulunuyor. Trafikte hız yapmamaya ve aracınızın bakımlarını yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Ortak kaynaklarımız, ortaklıklardan elde edilen gelirler, miras, sigorta, vergi gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç ya da kredi almak gibi konularda eskiye nazaran çok daha cesaretli olabiliriz. Aynı şekilde cinsellikle ilgili konularda da daha girişken olmamız mümkün. Lidibodumuz artabilir. Travmalarımızla yüzleşip bu konuda da bir şeyler yapmaya karar verebiliriz.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Şu anda, becerilerinizle ve yeteneklerinizle övünmeden hedeflerinize doğru sakince ilerlemeye devam etmeniz gerekiyor. Böyle bir durumda, kimseye körü körüne güvenmemeye dikkat edin ve istediğiniz başarıyı elde etmeden önce kartlarınızı herkesin önünde ifşa etmeyin.

Herhangi bir finansal karar alırken büyük olasılıkla sorunları aşacak ve sağlam yatırımlar yapabileceksiniz. Ancak, rahatınızdan çok, aile üyelerinizin ihtiyaçlarına dikkat etmek gerçek önceliğiniz olmalıdır. Ailenizden birinin bozulan sağlığında zihinsel stresten kurtulmayı sağlayacak iyileşmeye tanık olacaksınız.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Yeni sözleşmeleri birkaç kere okuduktan sonra imzalayın. Seyahatlerde unutkanlıklara karşı önlem alın ve aracınızın bakımlarını daha önceden yaptırın. Özellikle emlak alım satımlarında çok daha temkinli adımlar atmanız tavsiye edilir. Dolandırılma ve kandırılma riskiniz yüksek. 4 Haziran’a kadar sağlığınıza da her zamankinden daha fazla özen gösterin.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Uzun vadeli ilişkilerimiz ve ortaklıklarımız ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Partnerimizle aramızda bir rekabet ortamı oluşabilir ve bu yüzden gerginlik yaşanabilir. Karşımızdaki kişilerin fazla özgüvenli olduklarını ya da fazla abartılı davrandıklarını düşünebilir, bu nedenle biz de onlara karşı öfkeli tepkiler gösterebiliriz. Enerjimizi kavga etmek yerine, partnerimizle birlikte katılabileceğimiz fiziksel aktivitelere harcamamız gerginliğimizi atmamızı sağlayabilir. Hayatımızda biri yoksa, aniden hayatımıza yeni biri girebilir. Fakat ilişki kararını aceleyle vermemekte ve temkinli olmakta fayda var.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Bu hafta biraz farklı davranacaksınız ve muhtemelen başkalarıyla tartışmaya girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların, özellikle de aile bireylerinin davranışlarından dolayı biraz üzülebilirsiniz. Bu aynı zamanda zihinsel stresinizi de artıracaktır.

İşle uğraşanlar, iş gereksinimlerini karşılamak için istenmeyen bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirler. Bu nedenle şimdi bu yolculuktan kaçınmak daha iyi olacaktır, aksi takdirde maddi kaybın yanı sıra zihinsel strese de neden olabilir. Herhangi bir giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin daha dikkatli çalışmaları gerekecektir. Bunun dışında sağlıklarına da önem vermelidirler. Ailenin büyükleri, dizleri ve eklemleriyle ilgili sağlık sorunları yaşayabilir.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Yeni iş fırsatları önünüze gelebilir ancak acele adım atmayın, karar vermek için 4 Haziran’a kadar beklemeniz tavsiye edilir. Kariyer konularınızdaki fırsatlar önümüzdeki dönemde daha bir rahatlayacak.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Bu süreçte günlük yaşamımız ve iş hayatımız ile ilgili olaylar gündeme gelecektir. Her zamankinden daha fazla çalışmamız gerekebilir, eğer çalışıyorsak iş arkadaşlarımızla sorun yaşayabiliriz. Çalışmıyorsak, günlük yaşamımızda sorunlar yaşayabilir, çevremizdeki insanlarla çatışmalara girebiliriz. Bu dönemde sağlığımıza da özen göstermemiz yerine olacaktır. Baş ağrısı, ateş gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Kesici ve yanıcı aletleri kullanırken de dikkatli olmalıyız.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Bu hafta cesareti korumanız tavsiye edilir. Dahası, işyerinde meslektaşlarınız, fikirleriniz veya kararlarınızdan rahatsız olup size karşı çıkabilirler. Bu haftaki ilişkiler zorlu olabilir ve bekleyen sorunları çözmek için zamana ihtiyaç duyabilir. Kişisel hayatınıza diğer alanlara göre daha fazla öncelik vermeniz tavsiye edilir.

Bu hafta mümkün olduğunca vaktinizi çocuklarınızla geçirin. Sınavlara hazırlanan öğrenciler, olumlu sonuçlar almak için ekstra sıkı çalışma yapmak zorunda kalabilirler. Bu nedenle, herhangi bir nedenle kendinizi eğitimden uzaklaştırmayın. Zihniniz huzursuz olabilir, bu yüzden yeterli uyku aldığınıza emin olun.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. 4 Haziran’a kadar hayatınızı ihmal etmeniz, bazı olayları yanlış anlamanız muhtemeldir. Evdeki sıvılar ve su tesisatı gibi konularda temkinli olmakta fayda var. Özellikle iş arkadaşlarıyla iletişimde olası gerginliklere dikkat etmenizde fayda var.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Sosyal hayatımız, aşk ilişkilerimiz, hobilerimiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde hayat enerjimiz ve sosyal hayatımız daha da canlanabilir. Hayattan daha fazla keyif almaya başlayabiliriz. Yeni hobiler edinebiliriz. Aşk hayatımız hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz varsa partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem de geçirebiliriz.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta boyunca enerji dolu olacaksınız ve işinizi verimli bir şekilde tamamlamak için her türlü çabayı göstereceksiniz. Böyle bir durumda, verimsiz şeylere odaklanmayı bırakmalısınız. İşyerinde yaşanan olumsuz durumlar aile yaşamınızda rahatsızlıklara neden olabilir. Bu, istemeseniz bile evde sinirli görünmenize neden olacaktır.

Bununla birlikte, eşiniz destekleyici olmaya devam edecek ve görevlerinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır. Bu hafta yeni bir projeye başlamaktan veya herhangi biriyle iş ortaklığı yapmaktan kaçınmalısınız. Öğrenciler eğitim arayışlarında olumlu sonuçlar alacaklardır.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. 4 Haziran’a kadar eskiler, yarım kalan hikayeler sizi bulabilir. Eski aşklarla karşılaşmalar ve görüşmeler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz partneriniz varsa onunla tartışmalara açık olacağınız için gerginliklere dikkat etmenizde fayda var. Ailenizin birlikteliğinize olan tutumları da biraz canınızı sıkabilir.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Ev ve aile konularına odaklanacağımız bir sürece giriyoruz. Ebeveynlerimiz ile anlaşmazlıklar olabilir, huzursuzluklar ve tartışmalar bu döneme damgasını vurabilir. Evde bir rekabet ortamı oluşabilir, aile bireyleri ile aramızda güç savaşları yaşanabilir. İlk defe tek başımıza bir eve çıkmak için adım atabiliriz. Ya da ailemizin gayrimenkul alım satımları ön plana çıkabilir. Aniden taşınma kararı alabiliriz.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bazen kendinizi aşırı stresten muzdarip bulabilirsiniz. Bu nedenle de birçok olumsuz düşünce aklınıza gelebilir. Böyle bir durumda, iç huzurunuzu kaybetmeden kendinizi mümkün olduğunca oyalamaya çalışın. Para meseleleri söz konusu olduğunda, çevrenizdeki deneyimli insanlardan tavsiyeler alın.

Kişisel cephede, aşkta, dostlukta ve karşılıklı bağda büyüme olasılığı vardır. Bu dönem işlerin içine girip daha çok öğrenmek için iyi bir süreçtir. Bu nedenle bir beceri yükseltme programına kayıt yaptırabilirsiniz. Çok çalışan öğrencilere burs verilebilir. Bu aynı zamanda saygınızı da artıracak ve aileniz sıkı çalışmanızı görmekten gurur duyacaktır.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. 4 Haziran’a kadar gelecek planlarınız konusunda kafanız bir parça karışık olabilir. Tanımadığınız kişilerle oturacağınız iş anlaşmaları sonradan başınıza bela olabilir. İş yerinizde oluşabilecek bazı tatsızlıkları görmezden gelmeyin, önlemlerinizi alın bu sene sonbaharda görmezden geldiğiniz konular sonradan canınızı sıkabilir gibi görünüyor. İdeallerinizin değişebileceğini hesaba katın, esnek olun. Değişime açık olun ve en önemlisi kendinize inanın. Gelişmeleri yakından takip etmeniz için radarınız da hep açık olsun.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve komşularımız ile hareketli bir döneme giriyoruz. İletişim trafiğimiz daha da artabilir. Çok sayıda yolculuk planlayabilir, bir anda birçok yeni projeye el atmak isteyebiliriz. Konuşma tarzımız biraz sert ve fazla direkt olabilir. Bu yüzden yanlış anlaşılabiliriz. Eleştiriler de canımızı sıkabilir, bu yüzden etrafımızdaki insanları elimizde olmadan kırabiliriz.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Bu hafta sağlığınız normalden daha iyi olacak, bu sayede kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Bu, neşeli mizacınıza ayak uyduracağınız bir zaman olacak. Başkalarının deneyimlerinden öğrenerek yeni stratejiler ve planlar oluşturduğunuzu göreceksiniz. Bu, üstleriniz tarafından çok takdir edilecek ve performansınıza iyi yansıyacaktır.

Bununla birlikte, aile hayatında bazı huzursuzluklar yaşanabilir. İş hayatınıza odaklanmak için çalışma alanınızı ve kişisel hayatınızı birbirinden ayırmaya gayret gösterin. Eşiniz kariyerinde bazı olumlu gelişmeler yaşayabilir. Öğrenciler son derece iyi performans gösterecek ve istedikleri sonucu alacaklardır.

23 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu etkilerini hissedeceğiz. Eski arkadaşlardan destek alabilir, eski müşterilerinizle tekrar çalışmaya başlayabilirsiniz. İmza öncesinde birkaç kez okumanız size puan kazandıracaktır. Trafikte kazalara oldukça açıksınız aman dikkatli olunuz. En yakın arkadaş, kardeş, kuzen ya da sürekli görüştüğünüz komşularınızla ilgili de bazı çıkmazlar ve hoşunuza gitmeyen sırlar da ortaya çıkabilir.

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiyor. Maddi konularla ilgili mücadele vermek zorunda kalacağımız bir süreçten geçebiliriz. Maddi konularda kendimizi güvende hissetmek için çabalayabiliriz. Ancak aynı zamanda harcamalarımız da ani bir şekilde artabilir. Para kazanmak için yeni yollar bulmaya çalışabilir, belki de yaratıcı yönümüzü kullanabilir, hobilerimizi gelir kaynaklarına dönüştürebiliriz.

23 May 2022 - 06:06 - Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 3.156.514 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.