'Dişi İbrahim Tatlıses'i kahreden ölüm!

'Dişi İbrahim Tatlıses' ve ‘Türkülerin kraliçesi’ olarak bilinen sanatçı Güler Işık aldığı acı haberle yıkıldı.

2015 yılında meme kanserine yakalanan ve hastalığı yeniden nükseden 55 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyurduğu ve sevenlerinden dua istediği annesini kaybetti. Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Güler Işık, annesinin vefat haberini sosyal medya hesabından ''Canım annem hakka yürüdü inna Lillahi ev innail iletti Raciun'' sözleriyle duyurdu.

Daha önce meme kanseri teşhisi konan ve bir süre tedavi gören sanatçı Güler Işık, Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya gördünü söylemişti. Ardından rüyası doğru çıkıp şifa bulan Işık, tesettüre girmişti. Güler Işık geçtiğimiz haftalarda 2. kez kansere yakalandığını gözyaşları içinde duyurmuştu. 2015 yılında meme kanserine yakalanan ve hastalığı  yeniden nükseden Güler Işık aldığı acı haberler yıkıldı. Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren ve kanserle mücadele eden Güler Işık'ın annesi koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ

Türk halk müziği sanatçısı Güler Işık, ikinci kez kansere yakalandıktan sonra sevenlerinden kendisi için dua istemişti. Sağlık sorunları nedeniyle sevenlerini üzen Işık, verdiği kötü haberden kısa bir süre sonra annesinin koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Güler Işık, annesi için de sevenlerinden dua istemişti.

Güler Işık, Instagram hesabından annesiyle ilgili saatler önce yaptığı son paylaşımda ''Canım annem senin anneler gününü kutlayamiyorum çünki sen şu an hala bu hayata direniyorsun ve beni duymuyorsun inşallah kendine gelirsin ve benim anneler günümü o gün olur inşallah herkesin anneler gününü kutluyorum'' ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü türkücü Güler Işık kahreden haberi gözyaşları içinde duyurdu! İkinci kez kansere yakalandıÜnlü türkücü Güler Işık kahreden haberi gözyaşları içinde duyurdu! İkinci kez kansere yakalandı

Güler Işık'ın annesinden acı haber geldi. Ünlü sanatçı kaldırıldığı hastanede entübe edildiğini ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu söylediği annesinin vefat ettiğini duyurdu: ''Canım annem hakka yürüdü inna Lillahi ev innail iletti Raciun''

Güler Işık'ın paylaşımına çok sayıda takipçisinden baş sağlığı mesajları yağdı.

10 May 2022 - 08:56 - Magazin

urfanatik.com son bir ayda 2.062.078 kez ziyaret edildi.

Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?