YÜREĞİNİZE SAĞLIK

     Başaramayacaksınız ne yaparsanız yapın bu işin sonu şampiyonluktur. Federasyonun almış olduğu seyircisiz oynatma cezası bizi ne yolumuzdan eder nede yapılanı unuturuz.

     İstanbul'daki bütün Urfalı kardeşlerime ve de buradan giden taraftarlara binlerce teşekkür ederiz. Artık gün birlik günü, gün dayanışma günüdür. “URFALI AYAĞA KALMIŞTIR hakkımızı arayacağız eğer öyle, eğer öyle.

     CİMER'e bütün taraftarların maçı ertelenmesi için yazın arkadaşlar örnekleri var Kayseri, Eskişehir maçlarında aynen bu şekilde ertelenmiş. Ben inanamıyorum ki bu işi Bakanımız milletvekillerimiz çözecektir.

    Pendik maçında bütün oyuncularımızın yüreğine sağlık. Siz böyle oynayın başımızın tacısınızdır. İlk Yarı biraz karamsarlık oldum ama ikinci yarı bambaşka bir Urfaspor ve bambaşka bir oyuncular vardı.

     Hocamızın değişikliği Yasin, Muhammed ve Sercan’ın ve de sahanın açıkçası hepinizin yüreğine sağlık. Güzel bir galibiyetle dönüyoruz. Üzüntümüz Kaptanımız babasının vefatıdır. Basın sağ olsun kaptan Bu Galibiyet sana armağan olsun.

     Bu saatten sonra bizi kimse durduramaz. Seyircisiz oynasak da biz Gümüşhane’yi yenip şampiyon olacağız. Bütün Urfa’yı bu takıma desteğe çağırıyorum.

“GÜN BUGÜNDÜR” Başaramayacaklar Bizi Yolumuzdan Edemeyecekleri. Eğer seyircili oynarsak ümidim var 11 Nisan stadyumda 30 bin kişiyi görmek istiyorum. Taraftar derneklerini takımını karşılamaya çağırıyorum. Anlılarınızdan öpüyorum.

YORUM EKLE