YOLUN AÇIK OLSUN ADNAN CANLIKA

Şanlıurfa’da futbolcular bir bir yuvadan uçmaya başladı. Yılların tecrübesi olan başarılı futbolcularımızdan Adnan Canlıka Sinop 1868 Spor ile resmen anlaştı. Geçtiğimiz sezon Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’un formasını terleten ve takımı BAL Ligine taşımasında büyük emeği olan Canlıka’yı bu sezon şampiyonluğu düşünen Bölgesel amatör liginde mücadele edecek olan Sinop Boyabat 1868 spor kulübü tecrübeli ön libero Adnan Canlıka’yı kadrosuna kattı.

Daha önce ki yıllarda Şanlıurfaspor Gazişehir Gaziantepspor Giresunspor Kahraman maraşspor gibi takımların formasını başarıyla taşıyan tecrübeli futbolcu son olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesporun formasını giyen ve Şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Adnan Canlıka Şampiyonluk için yeni bir kadro oluşturan Sinop Boyabat 1868 spor tecrübeli ön liberoyu kadrosuna katarak gücüne güç kattı.

Boyabat 1868 spor kulübünün yapmış olduğu açıklamada. Adnan Canlıka gibi Türkiye’nin bir çok takımın formasını başarıyla taşımış bir futbolcunun ailemize katılması bizleri çok mutlu etmiştir.

Bu yıl hedefimiz olan 3.lig yolunda takıma çok katkı yapacağına inanıyoruz her iki tarafa hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bizde başarılı futbolcumuz Adna Canlıka’ya budan sonraki hayatında başarılar dileriz.

YORUM EKLE