YOĞUN İLGİYE FORMA YETİŞMİYOR

Şanlıurfa’da okulları tatil olmasından sonra özellikle yaz aylarında çocukların tatil etmeleri konusunda Şanlıurfa Belediyeleri seferberlik ilan ettiler.

Özellikle serinlemek için Şanlıurfa’nın dört bir yanında açılan yüzme havuzları çocukların eğlence merkezileri haline gelmiş durumda.

Hem tatilimi yap, hem de sıcak yaz aylarında serinlemek için hocaların nezaretinde hem eğlen hem de yüzmeyi öğren parolasıyla sayısız çocuklar yüzmeyi öğrendiler.

   Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesporun yaz futbol okuluna ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Şu ana kadar 400 (yüz) kişinin resmi kayıtlarda olduğu tespit edilen yaz futbol okuluna Şanlıurfa Büyükşehir Belediye spor gelen taleplere forma yetiştiremiyor.

Büyük şehir ŞUTİM spor kompleksinde Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Alt yapı hocaları Aslan Doğan, Ahmet Kesin, Erkan Demirkıran, Murat Gündüzalp, Hasan Kurucu ve Müslüm Abacı Hocaların yönetiminde çalışmalarını sürdüren çocukların yanı sıra velilerin katılımı ile adeta geleceğin nesillerine bir bayram havası şeklinde geçiyor yoğun ilgiden dolayı yetkililer yeniden forma siparişi vermeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE