Yükseliş Kolejinden Urfanatik Gazetesini Ziyaret

Yükseliş Koleji Yetkililerinden Süleyman Badıllı ve Seda Seda Uz Çullu Urfanatik gazetesi sahibi Tahir Gülebak'i ziyaret etti.

Yükseliş Kolejinden Urfanatik Gazetesini Ziyaret
Yükseliş Koleji Yetkililerinden Süleyman Badıllı ve Seda Uz Çullu  Urfanatik gazetesini nezaket ziyaretinde bulunarak okullarındaki projeler ve yenilikler hakkında bilgi verdi.
Yükseliş kolejinin Şanlıurfa'da eğitimde yakaladığı kaliteyle anlatan Yükseliş Koleji Yetkililerinden Seda Seda Uz Çullu " Yükseliş Koleji, 4 yıl önce Şanlıurfa ile tanıştı. Aradan geçen bu sürede sürekli kendimizi yenileme gayretiyle çalıştık. Zamanın getirdiği yenilikleri kurumumuza entegre ettik. Son olarak ileri eğitim anlayışı ve gelişim vizyonu çerçevesinde Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü'nü Şanlıurfa'ya kazandırıyoruz"dedi.
Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı ve Urfanatik gazetesi sahibi Tahir Gülebak ise," Yükseliş koleji son bir kaç yılda Şanlıurfa'da büyük başarılara imza attı. Yeni binalarında Bilim kampüsü ile Şanlıurfalı öğrencilerin başarıları daha da artacağını ve böyle girişimcilere devamlı destek olacağımızı belirtmek istiyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER