Yavuz Ailesinin Mutlu Günü

Şanlıurfalı iş adamı ve eski Şanlıurfapsor yöneticilerinden Hacı Yavuz'un oğlu Avukat Müslüm Yavuz hayatını Bayan Hakime Esra Azun ile birleştirdi.

Yavuz Ailesinin Mutlu Günü

İş adamı ve eski Şanlıurfapsor yöneticilerinden Hacı Yavuz'un oğlu Avukat ve aynı zamanda Karaköprü Belediyesinde Encümen olan Müslüm Yavuz Mardinli İş adamı İsmail Azun'ın kızı Bayan Hakime Esra Azun ile birleştirdi.

Şehitlik çamlıkta yapılan muhteşem organizasyon ile dünya evine giren çiftlerin düğününe, Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol,Eyyübiye belediye başkan yardımcısı Halil Kızılelma,Ak parti Karaköprü meclis üyeleri,Şöferler derneği başkanı Osman Karakeçili,Evren sanayi koop başkanı Mustafa Arslan, Oduncular ve Kömürcüler Odası Başkanı Hadi Öğe, İş adamları, STK yöneticileri, Yavuz ve Azun ailesinden çok sayıda davetli katıldı. Düğüne gelen davetlileri Yavuz ve Azun ailesi giriş kapısında tokalaşarak sıcak bir şekilde karşıladı.

Yöresel yemeklerin ikram edildiği düğünün sonunda geline takı takmak için davetliler sıraya girdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa li
Urfa li - 2 yıl Önce

Bizene bunlardan. Kim dir ki haber oluyor. Böyle haberler yapmayın urfanatik. Bilmeyen de Yavuz ailesi Urfa nın tanınan ailesi sanacak

Mersav
Mersav - 2 yıl Önce

Yorum yazan karaktersize yavuz ailesi çok koymuş herhalde

SIRADAKİ HABER