Vizontele sahnesinin benzeri Urfa’da yaşandı

Şanlıurfa MAZLUMDER il binasında çalınan bakır tabelanın olmadığı 4 gün sonra fark edildi. Yaşanan olay Vizontele’nin “Baba akü yok sahnesini” akıllara getirdi.

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren MAZLUMDER il binasına 4 gün önce hırsız girdi. Hırsızların il binasına girdiğini fark eden dernek yöneticileri il binasında yaptığı incelemelerde eksik bir şey olmadığını fark edince konunun üzeri kapatıldı. Yaşanan hırsızlığın üzerinden 4 gün geçmesinin ardından bugün yapılan basın toplantısı sırasında yaklaşık 400 lira değerindeki bakır tabelanın olmadığı fark edildi.

BAŞKAN TABELA YOK

Şanlıurfa MAZLUMDER’de yaşanan hırsızlığın üzerinden 4 gün geçmesinin ardından fark edilen tabela eksikliği akıllara Vizontele filmini getirdi.

Yılmaz Erdoğan’ın muhteşem filminde birçok sahne akıllara kazınırken, “Baba akü yok” sahnesi unutulmayanlar arasına girdi. Şafak Sezer’in, Cezmi Baskın ile canlandırdığı sahnenin bir benzeri Şanlıurfa’da yaşandı. Çalınan tabela 4 gün sonra fark edilirken, “Başkan tabela yok” esprilerine neden oldu.

HIRSIZ MAZLUMA KIYMADI

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren MAZLUMDER il binasına giren hırsız il binasındaki bakır tabelayı çaldı. Bina içerisinde bulunan bilgisayar, yazıcı, ısıtıcı gibi eşyalara ise dokunmadı.

İl binalarında yaşanan hırsızlığı tebessüm ile karşılayan yöneticiler; “ Binamızda değerli bir eşya yok ki çalsınlar. Hırsız sadece tabelamızı götürmüş. Levhanın olmadığını daha yeni fark ettik” dedi.

 


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER