Vekil Yıldız’dan Beyazgül’e Takımını Kur Çağrısı

Vekil Yıldız’dan Beyazgül’e Takımını Kur Çağrısı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Resmî Twitter hesabından yaptığı açıklamada. Gençlere meydan okuyarak halı sahada maç yapmaya davet etti. Bu davet üzerine. Eski bir futbolcu olan Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’da Beyazgül’e Resmî Twitter hesabından cevap verdi.

Miletvekili Yıldız’ın  ve Beyazgül’ün karşılıklı Resmî Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamalar şöyle;

Zeynel Abidin Beyazgül paylaşımında, “Gençler bir halı saha maçına ne derseniz ? Bu arada satrançta kendine güvenenleri de bekliyorum. Hem de beni yenebilene tatlı bir ödül” ifadelerini kullandı. 

Bunun üzerine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldızda Beyazgül’ün meydan okumasına karşılık vererek “Başkan takımını kur. AK Gençlik geliyor. Halı saha değil büyük sahada oynayalım” dedi. 

Her iki paylaşımda sosyal medyaya yoğun ilgi görürken, Yıldız mı?, Beyazgül mü? kimin takımı maçı kazanacak şimdiden merak konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 10 ay Önce

Bırakın maçı oyunu. Hizmet için takım kurun. Memleket dökülmeye başladı. Millet sizi dökmeden aklınızı başınıza alın.

kenne mıhe
kenne mıhe - 10 ay Önce

he babam de babam
cevheri size takım kuracak merak etmeyin
siz kendi takımlarınızla oynayın sonra cevherinin takımını öfelersiz!

urfalı
urfalı - 10 ay Önce

sizin bende hakınız vrasa haram olsun eger benımde sizde hakim vrasa fitil fitil cıksın sizden hakım haram olsun sizlere once işinizi yapin

SIRADAKİ HABER