Vali Tuna Bilal Erdoğan’ı ağırladı

Türkiye Gençlik Vakfının yeni hizmet binasının açılışını yapmak üzere Şanlıurfa’ya gelen TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve Vakıf Genel Başkanı İsmail Emanet, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.

Vali Tuna Bilal Erdoğan’ı ağırladı

Sabah saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen Bilal Erdoğan ve İsmail Emanet, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yla birlikte ilk olarak Balıklıgöl’ü ziyaret etti. Ardından Eyüp Peygamber Makamını ziyaret eden heyet, Valilik ziyaretleri öncesinde bazı temaslarda bulundu. Daha sonra Şanlıurfa Valiliğini ziyaret eden Bilal Erdoğan ve İsmail Emanet’i Vali Güngör Azim Tuna karşıladı.

Bilal Erdoğan; kendisine ve beraberindeki heyete gösterilen ev sahipliğinden ötürü Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’ya teşekkür etti. Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ise: “Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Bilal Erdoğan beyefendiyi ve Vakıf Başkanı ile yöneticilerini ilimizde ve Valiliğimizde ağırlamaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaretlerinin arkasından Tügva İl Binasının açılışını yapacağız. Gençlerimiz bizim için çok kıymetli. Özellikle Şanlıurfa’da, Türkiye’nin en genç vilayetinde, Türkiye’nin geleceğini emanet edeceğimiz bu gençlere ne yapsak azdır. Bunun için sivil toplum kuruluşlarımız, vakıflarımız ve diğer derneklerimiz ülkemizin ortak geleceği için hepsi aslında öncelikle gençlerimize yatırım yapmak zorundalar.  Bu konuda zaten ortak hassasiyete sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu vesileyle Türkiye Gençlik Vakfına yaptığı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Her türlü desteği verdiğimizi ve bundan sonra da vereceğimizi ifade etmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna tarafından Bilal Erdoğan’a ziyaretin anısına Balıklıgöl yağlı boya tablosu, İsmail Emanet’e de yöresel fincan takımı hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER