Vali Küçük:" Bu bir veda degil"

İç işleri Bakanlığı tarafından açıklanan valililik kararnamesi ile Bursa'ya atanan Vali İzzettin Küçük, Urfa basını ile son kez bir araya geldi.

 Özel bir mekanda gerçekleşen iftar programına Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) Başkanı Tahir Gülebak, Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kapaklı, Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi, Kanalurfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, kent genelinde görev yapan Ajans muhabirleri ve aktif gazeteciler katıldı.

 Burada kısa bir açıklama yapan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; “ Şanlıurfa unutulmayacak bir şehir, buraya hizmet etmek mutlu onurlu bir şereftir. Buradan ayrılmam demek, Urfa’dan ayrılmak değildir. Bu bir veda değil bunu asla unutmayın. Şanlıurfa için ne gerekirse yapacağım bunun asla unutulmamasını istiyorum” dedi.

İftar Programına katılan Gazeteciler adına konuşma yapan Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kapaklı; “ Sayın Valimiz Şanlıurfa2ya gerçekten büyük emek veren Valilerimizden biri. Şuan hem mutlu hem üzüntülüyüz. Üzüntümüz, Valimizin aramızdan ayrılması, mutluluğumuz ise Valimizin Bursa’ya atanması. Eğer farklı bir ile atanmış olsaydı Urfalılar Ankara’nın yolunu tutacaktı. Şanlıurfa’daki Gazeteci meslektaşlarım adına Sayın Valimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 Yapılan konuşmaların ardından Vali İzzettin Küçük, ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak, Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kapaklı kentin sorunları ve Şanlıurfaspor hakkında görüşmelerde bulundu.

 İftar programı son olarak çekilen hatıra fotoğrafı ve selfi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2016, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER