Vali Erin, Öztürk ve Köseali Paşaya Plaket Takdim Etti

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin tayinleri çıkan 20. Zırhlı Tugay Komutanımız Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali'ye ve İl Jandarma komutanı ve Tuğgeneral olan Nuri Öztürk onuruna veda yemeği verdi.

Vali Erin, Öztürk ve Köseali Paşaya Plaket Takdim Etti
Yüksek askeri şura kararlarıyla tayinleri çıkan 20.Zırhlı Tugay komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali Genel Kurmay Denetleme ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığına ve Jandarma il komutanı Kıdemli Albay Nuri Öztürk rütbe alarak Tuğgeneral yükseldi. Öztürk ise Hakkari il Jandarma komutanlığına atandı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin atanan her iki komutan için veda yemeği verdi. Cevahir konuk evinde verilen veda yemeğine, Vali Abdullah Erin yani sıra, Tugay komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, jandarma Alay komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, Emniyet müdürü Veysel Tipioglu, ve eşleri katıldılar.
Vali Erin Genelkurmay Denetleme ve Değerlendirme Başkan Yardımclılığı görevine atanan 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali'ye ve Hakkari İl Jandarma Komutlığına atanan İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk'e plaket takdim etti.
Vali Erin," Genelkurmay Denetleme ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı görevine atanan 20. Zırhlı Tugay Komutanımız Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali'ye ve Hakkari İl Jandarma Komutanlığı'na atanan İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneral Nuri Öztürk'e ilimizdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum"dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER