Vali Abdullah Erin'in Eşi Gülhan Erin’den Engelli Ailesine Ziyaret

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in eşi, Gülhan Erin zihinsel engelli kızın ailesini ziyaret etti

Vali Abdullah Erin'in Eşi Gülhan Erin’den Engelli Ailesine Ziyaret

Ziyaretlerde Vali Abdullah Erin’in eşi Gülhan Erin’e Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Ve İstihdam Dernek Başkanı Bedih Satoğlu ile Engelliler dernek üyeleri eşlik ettiler.

Engelli ve ailesini ziyaret eden Bayan Erin, engelli vatandaşlarımızın aileleri ile engellilerin günlük hayatta yaşadığı sorunlar ve nasıl çözüleceği ile ilgili bir süre sohbet etti. Bayan Erin, “Böyle cana yakın ve dünyalar güzeli Aynur Sert Kızımıza bu kadar candan bakım Ve yaklaşımlarından dolayında annesini ve aile fertlerini Can'dan kutluyorum" dedi.

Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah Erin'nin Eşi Gülhan Erin Hanımefendi Dernek Üyemiz Aynur Sert'in Evinde engellimizi ve ailesini ziyaret ettikleri için teşekkür ettiğini belirten Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Ve İstihdam Dernek Başkanı Bedih Satoğlu " Sayın Gülhan Erin Hanımefendi engelli ailesini ziyaret etti. Bu ziyaretler Sayın Valimiz Abdullah Erin ve Gülhan Hanımefendi'nin engelliler arasında ayrım yapmadan zihinsel engellilerimizi kucaklamasıdır. Sayın Valimiz ve değerli eşleri Devleti temsilen insan onur ve şerefine vermiş oldukları değeri ortaya çıkıyor. Şanlıurfa’mızın eğitim, kültür, sanat ve ekonomik alanında da insanın yaratılış gayesine hizmet etmeyi kendine vazife etmiş, Sayın Valimiz Abdullah Erin ve hanımefendileri Sayın Gülhan Erin'nin bu davranışlarını şahsım ve derneğimiz adına taktirle karşılıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER