Uykusu ağır olunca bütün ekipler seferber oldu

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bir bayan  155 Polis’i arayarak kocasının doğal gazdan zehirlendi ihbarı üzerine Polis, sağlık ekibi, İtfaiye, UMKE ve Doğal gaz ekipleri  alarm geçti. Olay gece saat 22.00 sıralarında Karaköprü ilçesi Akbayır Mahallesi

Uykusu ağır olunca bütün ekipler seferber oldu

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bir bayan  155 Polis’i arayarak kocasının doğal gazdan zehirlendi ihbarı üzerine Polis, sağlık ekibi, İtfaiye, UMKE ve Doğal gaz ekipleri  alarm geçti.

Olay gece saat 22.00 sıralarında Karaköprü ilçesi Akbayır Mahallesi 1165 sokakta meydana geldi. Alınan bilgiler göre Duru apartmanın 6. Katında ikamet eden kamu kurumda memur olan Ahmet A. Mesai çıkışı eve geldi. Aynı kurumda çalışan eşi ise nöbetçi kaldı. Nöbet bitiminde eve gelen Ahmet A. Eşi kapıyı çaldı. Kapı açılmayınca 155 Polis’i arayarak,” nöbetteyken eşiyle telefon görüşmesi yaptığını kocasının evde petekleri temizlediği bundan dolayı doğal gazdan zehirlenip ölmüş olabileceğini” söyledi. İhbar üzerine Polis, sağlık ekibi, İtfaiye, UMKE ve Doğal gaz ekipleri alarm geçti. Doğal gaz ekipleri doğal gaz vanaların kapattı. Eve gelen ekiplerin sesi üzerine Ahmet A. Kapıyı açtı. Karşısında bir anda polis, itfaiye, sağlık ekibi gören Ahmet A. Şaşkınlığını gizleyemedi. Ahmet A.,  polisler ,"yorgun olduğundan evde uyuduğunu ve kapı sesi duymadığını" belirti. Olay yerinde çok sayıda ekip gören komşular meraklı gözlerle olayı seyretti.  İhbarın asılsız çıkması üzerine olay yerine gelen çok ekip geri döndü.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER