banner54

Üstgeçit Problem Yarattı

Şanlıurfa belediyesi tarafından yapılan üst geçitler iddialara göre sakin yerlere yapılmış, insanların ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde ise üst geçit yok. Kazaların çoğunun bu yüzden meydana geldiğini belirten vatandaşlar bu durumun değişmesini istedi. Vatandaşlardan tepkisine neden olan bu üst geçit yerlerinin değişip değişmeyeceği bilinmezken vatandaşlardan biri bu sorun için daha önce dilekçe verdiklerini belirtti. Vatandaşlardan Fatma Karabulut “ Bu sorun çok ciddi bir sorun, ben bir öğretmenim ve öğretmenlik yaptığım okulun önünde üst geçit yok, çarşı ortasında üst geçit yok, ama sakin yerlerde var. Sakin yerlerde zaten üst geçite ihtiyaç yok, önemli olan vatandaşların yoğunlukta olduğu ve trafiğin problemle karşılaşacağı yerlerde üst geçitin olmasıdır. Bu konuda belediyemizin bu sorunu çözmesini bekliyorum.” İfadelerini kullandı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER