Üst geçit’i kullanma alışkanlığımız yok!

Murat ÇİFTÇİ Trafiğin yoğun olarak aktığı SSK kavşağında üst geçit bulunmasına rağmen, vatandaşlar üstgeçidi kullanmayarak cadde üzerinde bulunan demirlerin üzerinden atlayarak yolun karşısına geçmeye çalışıyorlar. Vatandaşın bu davranışlarından dolayı

Üst geçit’i kullanma alışkanlığımız yok!

Murat ÇİFTÇİ

Trafiğin yoğun olarak aktığı SSK kavşağında üst geçit bulunmasına rağmen, vatandaşlar üstgeçidi kullanmayarak cadde üzerinde bulunan demirlerin üzerinden atlayarak yolun karşısına geçmeye çalışıyorlar. Vatandaşın bu davranışlarından dolayı araç sürücüleri tedirginlik yaşıyor.

Trafiğin yoğun olarak aktığı kavşaklardan biri olan SSK Kavşağında bu tür olayların yaşanması kazalara davetiye çıkarıyor.

Çekim yaptığımızı gören bir araç sürücüsü ismini vermeyerek tepkisini şu şekilde dile getirdi. Araç sürücüsü, “Yanı başlarında üstgeçit var kullanmıyorlar demirlerin üzerinden atlamaya çalışıyorlar.Bu insanlar bizlere tehlike oluşturuyorlar.Kazaların yaşanmaması ve üzücü olayların cereyan etmemesi için üstgeçidin kullanılmasını yapılacak seminerlerle vatandaşlarımıza anlatmak gerekiyor.Emniyet yetkililerimiz bu konuya duyarlılık göstersin ve önlemler alınsın buna göre, insanlarımıza anlatılsın bu durum araç sürücüleri olarak bu olaydan üzüntü duyuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER