Urfa’mız İçin Tek Yürek Olabilmeliyiz

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Ahmet Kaytan, adaylığını açıklamasının ardından Sivil Toplum Kuruluşları (STK), Muhtarlar, Öğretmenler, Mühendisler ve her branştan vatandaşlarla fikir alışverişinde b

Urfa’mız İçin Tek Yürek Olabilmeliyiz

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Ahmet Kaytan, adaylığını açıklamasının ardından Sivil Toplum Kuruluşları (STK), Muhtarlar, Öğretmenler, Mühendisler ve her branştan vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunduğu gibi, herkesin rakip olarak adlandırdığı kendisi gibi aday adayı olan kimseleri de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyor.

Kaytan, geçtiğimiz gün kendisi gibi Karaköprü ilçesi Belediye Başkan adayı adayı olan mevcut Belediye başkanı Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etmişti. Şimdi de AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Haliliye Belediye Başkan aday adayı İbrahim Halil Kaya’yı ziyaret ederek bir süre sohbet etti, yaptığı ve yapacağı çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Birlikte hareket ederek hizmet edebiliriz

Karşılıklı sohbet babında kendi yaptıkları çalışmaları ve aday oldukları ilçelere neler yapmayı planladıkları konusunda bilgiler verdikten sonra ortak bir açıklama yapan AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Haliliye Belediye Başkan aday adayı İbrahim Halil Kaya ve AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Ahmet Kaytan, “Biz her fikirden insanlarla birebir de olsa sohbet edip fikir alışverişinde bulunmaktan, birlik beraberlik içinde olmaktan, birlikte hareket ederek memleketimize hizmet etmekten yanayız.

Bizler partili ayrımı yapmaksızın herkesimden insanları ziyaret edip fikir alışverişinde bulunuyorsak ta kendi partimiz olan AK Parti çatısı altında hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Bu coğrafyada yaşayan herkes bizim insanımızdır, hiç kimseyi dışlayamayız, görmezlikten gelemeyiz. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman söylediği gibi, ‘Kimseyi ötekileştiremeyiz, öteleyemeyiz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız’. Birlikten kuvvet doğar. Kaldıki hepimiz Urfa’mıza hizmet için göreve talip olmuşuz. 

Amacımız Urfa’mıza hizmet için tek yürek olabilmektir. Makamlar geçicidir. Dolayısıyla herkim aday gösterilirse bizde ona çalışır ve seçildiğinde de, biz mevcut projelerimizi o arkadaşımıza sunarız. Uygun olanın uygulanmasından da mutlu oluruz. Çünkü bu memleket hepimizin” dediler.(URFANATİK)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER