Urfalının doğum günü canlı yayında kutlandı

Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteci Adnan Çelik’in doğum günü canlı yayınlanan programda kutlandı.

Urfalının doğum günü canlı yayında kutlandı

10 Ocak gazeteciler günü etkinliği kapsamında yapılan programda Haliliye Belediye Basın Biriminde çalışan Adnan Çelik’in doğum günü kutlandı.

GAZETECİLER ETKİNLİKTE BULUŞTU

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe Şanlıurfa ve ilçelerin yanı sıra Güneydoğu bölgesinden de gazeteciler katıldı. Gazetecilerin bir araya geldiği program gece geç saatlere kadar sürerken basın mensupları doyasıya eğlendi.

URFA’NIN GAZETECİ DOĞAN GAZETECİSİ…

Şanlıurfa Ceylanpınar doğumlu Adnan Çelik deyim yerindeyse gazeteci olarak doğdu. 10 Ocak 1986 Dünya Gazeteciler gününde doğan Adnan Çelik Gazetecilik hayatına Haliliye Belediye Basın biriminde devam ediyor.

ARKADAŞLARI DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMADI

ŞUÇGAD’ın düzenlediği Dünya Gazeteciler Günü etkinliğinde Gazeteci Adnan Çelik’in doğum günü unutulmadı. Arkadaşları tarafından düzenlenen doğum günü etkinliği programa katılan bölge gazetecileri tarafından taktir gördü.

Siirt, Mardin, Adıyaman ve Batman Dernek Başkanları; “ Urfalı gazetecilerin birlik ve beraberliğin en güzel örneğini bu doğum günü kutlamasıdır. Bu birliği sağlayan ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

ZEKERİYA ÜNLÜ ÇELİK’İ SAHNEYE DAVET ETTİ

ŞUÇGAD’ın düzenlediği Gazeteciler günü etkinliğine katılan Urfalı Ses Sanatçısı Zekeriya Ünlü gazeteciler için mini konser verdi. Konser sırasında doğum günü sürprizi yapılacağını öğrenen Zekeriya Ünlü türkülerine ara vererek sahneye Gazeteci Adnan Çelik’i davet etti.

BAŞKAN FEVZİ DEMİRKOL DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol kendi çalışanı Gazeteci Adnan Çelik’in doğum gününün kutlanacağını öğrenince programı sonuna kadar takip etti. Programlarını erteleyen Demirkol, Çelik’in doğum gününü sahnede kutladı.

DOĞUM GÜNÜ GTV EKRANLARINDAN CANLI YAYINLANDI

ŞUÇGAD’ın düzenlediği program Güneydoğu TV ekranlarından naklen yayınlandı. Programın sonlarına doğru canlı yayını bitirmek için hazırlık yapan Güneydoğu TV çalışanları doğum günü etkinliğinin düzenlendiğini fark edince yayına devam etti. Gazeteci Adnan Çelik doğum gününü etkinliği GTV ekranlarından canlı olarak yayınlandı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 14:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yok daha neler
Yok daha neler - 4 yıl Önce

Gününüz kutlu olsun, doğum gününü de kutlamışsınız oda iyi ama bari abartıp bunu haber yapmayın yaa.

SIRADAKİ HABER