Urfalı İş Adamın Cumhurbaşkanı Sevgisi

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde ikamet eden Mehmet Buluktimur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayranlığı ve sevgisini göstermek için evinin bir odasını resimlerini astı.

Eyyübiye ilçesinde yaşayan Mehmet Buluktimur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hayranlığını hayatının her alanına yansıtıyor, evinin salonunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resimleri ile donattı.

İş Adamı Mehmet Buluktimur,"Sayın Cumhurbaşkanımızın sevdalısıyım ve kendi evimin bir odasını Cumhurbaşkanımızın nerdeyse müzesine çevirdim, öyle zannediyorum ki Sayın Cumhurbaşkanımızın kendi evinde bile bu kadar fotoğrafları yoktur. Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa'ya gelişinde havalananda karşılayıp sonra kendi matbaalarında basıp imzalayıp bana gönderdiği ikimizin olduğu fotoğrafta var. Ayrıca mecliste bulunan bakanların çok sayıda fotoğrafı da mevcuttur. Benim evim Şanlıurfa merkezde 24 saat açıktır. Ben il dışında olsam bile burada 2 kişi görevli çay,ekmek, yemek, kahve gelen giden misafirleri ağırlamak için böyle bir oda evden bağımsız olarak hizmet veriyor, buraya gelen tüm konuklar sayın Cumhurbaşkanımızın müzesine gelmişi gibi oluyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu ile bir Dünya lideri ve bugüne kadar Türkiye Cumhuriyetimize bir çok yerde dik duruşu Bayrağını dik tutun, Türkiye'nin bütün sınırlarını üstün tutan ve Türkiye'de yaşayan vatandaşların en üst düzeyde refaha kavuşması için uğraşan günde nerdeyse 22 saat çalışan bir Cumhurbaşkanına hasta olmamak elde değil"dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 17:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.t.
M.t. - 1 yıl Önce

Bir sonraki seçimde Şanlıurfa 1. sıra adaylığın hayırlı olsun. Bakınız Bilecik belediye başkanına...

Yav yeter bu tırşıkçilığınız
Yav yeter bu tırşıkçilığınız - 1 yıl Önce

Yeter yav bu kadar ucuza karakterinizi satmayın urfanın adını lekelemeyin haho yav

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Eskiden MHP yönetimindeydi çok fazla parası pulu yoktu son beş yıldır AKP ye geçti iş adamı oldu cumhurbaşkanı sevdalısı oldu

SIRADAKİ HABER