Urfa'dan deklarasyonlu destek

Askeri darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek yağdı.

Mustafa Bayar
Askeri darbe girişiminin ardından binlerce vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek yağdı. Şanlıurfa Engelliler dernek başkanı Satoğlu, Cumhurbaşkanına gönderdiği deklarasyon yazısı ile arkasında olduğunu belirti.
Bölücü terör örgütü FETÖ mensuplarının darbe girişiminin ardından Türkiye genelinde vatandaşlar Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdi.
Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği Başkanı Badih Satoğlu,"Halkımıza rağmen darbeye girişenleri bir şeyler yapamayacaklarını gördüler, mağlubiyetle sonuçlanan bir çalışma içine girdiler. Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne kadar dahili ve harici düşmanlara hiç bir zaman pabuç bırakmayan Türk güvenlik teşkilatımızdan Polislerimiz ve Askerlerimizin bayrak için yapmış oldukları gayretlerimi çok iyi biliyoruz. halka rağmen hiç bir zaman bir şey yapılamayacağını bilmeleri gerekir. Bu darbe ile çürük elmalar ayıklanmıştır. Biz dernek olarak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı komutan olarak kabul ediyor ve Baş komutanımızın da ona bağlı olduğumu dernek olarak aldığımız kararla arz ediyoruz" dedi.   

 
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER