Urfa’da siyasileri buluşturan muhteşem düğün...

Suruç kaymakamlığı proje eski sorumlusu AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yükselin danışmanı İskender Yüksel muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Çamlık düğün sarayın da yapılan görkemli düğün siyasileri bir araya getirdi.

Urfa’da siyasileri buluşturan muhteşem düğün...

 

Seçkin davetlilerin katıldığı düğünde bir dönem Suruç kaymakamlığında proje ofisi koordinatörü olan başarılı çalışmalar yapan Ak Parti’nin Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in danışmanlığını yürüten İskender Yüksel, Lütfiye Ötkün (Yahlizade) ile hayatını birleştirdi.

  Çiftin nikahını Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkanı Avukat Nihat Çiftçi yaparken şahitliklerini Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Suruç ilçesinin başarılı kaymakamımı Abdullah Çiftçi, AK Parti Suruç ilçe başkanı Mehmet Yavuz birlikte yaptı.

Bur ömür boyu beraber yaşama evet diyen çifte davetliler şahitlik ederken nikah cüzdanı yükselin eşi Lütfiye Ötkün  (Yahlizade )'ye verildi.

Başta Urfa olmak üzere birçok bölgeden siyasi, bürokratlar, daire müdürleri, merkez ve köy muhtarları ve Yüksel ve Ötkün ailelerine mensup davetlilerin iştirak ettiği düğün töreninde misafirlere özel olarak hazırlanan ikramlar sunuldu.

Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel " danışmanlığımı yürüten değerli kardeşim İskender Yükselin bu mutlu gününde olmak benim için çok anlamlı kendisine aile hayatında bir ömür boyu mutluluklar diliyorum "dedi.

Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi ise "İskender kardeşimiz bizimle yıllarca çalıştı ancak bugün çok ayrı ve önemli bir gün. İskender’in is hayatında olduğu gibi aile hayatında da çok iyi bir aile reisi olacağına inancım tam. Kendisine ve müstakbel eşine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum Allah mesut bahtiyar etsin " dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER