Urfa’da FETÖ Operasyonuna 12 Tutuklama

Şanlıurfa’da devam eden FETÖ/PDY soruşturması kapsamında daha önceden gözaltına alınan 12 sağlık çalışanı adliyeye çıkartıldı.

Urfa’da FETÖ Operasyonuna 12 Tutuklama

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’da FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik operasyonlar devam ediyor. Sağlık çalışanlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 12 kişi, adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen 12 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
URFALI
URFALI - 2 yıl Önce

Adalet Bakanımız Sn.Bekir Bozdağdan ricam lütfen Türkiye'nin başını yemeye kalkışan bu adi şerefsiz, namussuzlar biran evvel en ağır cezaya çarpıtılıp artık bu lanettullah deccal dosyalarını kapatmalarını rica ediyorum. Bu namussuzlar çok kişinin evini başına yıktı.

HASAN KILIÇ
HASAN KILIÇ - 2 yıl Önce

ULAN ASIN BUNLARI ASIN ÜLKESİNE İHANET ETMİŞ BU NAMUSSUZLARI BİRDE İÇERİ ATIP DAHA BESLEYECEK MİSİNİZ?

halil
halil - 2 yıl Önce

Reziller

ALLAH'IN ADALETİ BU OLSA GEREK
ALLAH'IN ADALETİ BU OLSA GEREK - 2 yıl Önce

FETÖ meto'yü bilmiyorum ama bildiğim tek konu fotoğraf karesinde yer alan şahıs bir fındık kabuğunu doldurmayacak sebepten ötürü boşama davası açmış ve iki tane mahsum yavruyu göz göre göre yetim ve öksüz bırakmasına sebep olmuş ve o mahsumların ahı bugün görüyoruz ki yanına kalmamıştır. İbretlik ama anlaya bilene bu kare dünya hayatındaki Allah c.c.'un bir tokadı. Birde bunun ahiretteki hesabı var. YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM!

Idam idam idam
Idam idam idam - 2 yıl Önce

Sahsiyetinize tukurum adiserefsizler...

İBRETLİK KARE AMA ANLAYA BİLENE…
İBRETLİK KARE AMA ANLAYA BİLENE… - 2 yıl Önce

Bu dünyada nasıl ki yerin üstü varsa birde bunun yer altı olan kabir vardır. Allah c.c. işi her daim güzeldir. Kimsenin yaptığı kimsenin yanına kâr kalmıyor.Tıp kı Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in Kul hakkı konusunda “ahirette boynuzsuzun boynuzludan ahı alınacağı” uyarısında bulunduğu gibi… Üstad bediüzzaman Said Nursi’nin “Yaşasın ZALİMLER için CEHENNEM! Sözü gibi ve Allah c.c.’ün yüce kitabımızKur’anı Kerim de Ali İmran süresinde VAllahü Azîzi zuntikam diye buyuduğu gibi Ve Allah Azîz'dir, intikam sahibidir (intikam alandır). Diye bu kare bizlere çok şeyler ifade ediyor.

SIRADAKİ HABER