Urfa'da ayakkabı hırsızlığı kameralara yansıdı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesi Devteşti mahallesinde  namaz kılma bahanesiyle cemaatin namaza durduğu sırada bir çuval ayakkabıyla kayıplara karışan ayakkabı hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Olay, Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesi Devteşti mahallesinde m

Urfa'da ayakkabı hırsızlığı kameralara yansıdı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesi Devteşti mahallesinde  namaz kılma bahanesiyle cemaatin namaza durduğu sırada bir çuval ayakkabıyla kayıplara karışan ayakkabı hırsız güvenlik kamerasına yakalandı.

Olay, Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesi Devteşti mahallesinde meydana geldi. alınan bilgiler göre geçen yıl faaliyete giren Haliliye camisinde  akşam ezanı okunduktan sonra camiye giren hırsız, cemaatin namaza durduğu sırada bir çuval ayakkabıyla kayıplara karıştı. Ayakkabı hırsızı Caminin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Namazdan çıkıp, ayakkabılarının çalındığını fark eden vatandaşlar olayı Polise bildirdi. cami İmamı Mustafa Çiftçi, namazın ardından cemaatin ayakkabıların çalındığını belirten İmam Çiftçi," Bizim camimizde namaz esnasında bir kaç seferdir ayakkabılarımız çalınıyor özellikle akşam namazına durduğumuz zaman ayakkabılarımızı toplayıp götürüyorlar daha önce de tuvalet ve iki tane elektrikli süpürgemiz çalındı.  Yetkinlilerden ve Emniyetten hırsızlık olayı için önlem almasını istiyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER