Urfa’da aday tepkisi devam ediyor

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in aday olmak için görevinden istifa etmesinden sonra sokağa dökülen vatandaşlar, protesto eylemlerini sürdürmeye devam etti.  Belediye binası önünde toplanan bir grup vatandaş, yaptıkları açıklamalarda Başbakan Erdoğan

Urfa’da aday tepkisi devam ediyor

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in aday olmak için görevinden istifa etmesinden sonra sokağa dökülen vatandaşlar, protesto eylemlerini sürdürmeye devam etti.

 Belediye binası önünde toplanan bir grup vatandaş, yaptıkları açıklamalarda Başbakan Erdoğan’a seslenerek ‘‘Büyük ustayı seviyoruz ve hataya düşmesini istemiyoruz. Biz Urfalı birinin aday olmasını istiyoruz. Aksi halde seçimlerde kaybeden Urfa olur’’ mesajlarını verdi.

 Başbakan’ın halkın sesini dinlemeye davet eden grup ‘‘Hepimiz Ak Parti’ye gönül veren insanlarız. Başbakan halkın sesini dinlesin, biz oylarımızın boşa gitmemesini istiyoruz. Başbakan Erdoğan anket mi yapar, halktan mı sorar, telefonla mı arar bilmiyoruz. Urfa’da onca aday adayı var ve hangisinin seçilmesi bizim açımızdan fark etmiyor. Talebimiz sadece Urfalı birinin aday olarak gösterilmesi’’ dedi. eylemci grup, açıklamaların ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER